Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van akit idegesít, amikor...

Van akit idegesít, amikor valaki már rámenősen segíteni akar magánéleti kérdésben?

Figyelt kérdés
Van egy lakótársam/munkatársam, jófej, kedves, de fusztrálva érzem magam, amikor megakarja oldani a nem létező problémáimat. Amikor udvariasan visszautasítom, én vagyok a buta, ha eréjesebben, akkor megsértődik, és nem érti, hogy miért nem úgy csinálom, ahogy ő csinálná hasonló helyzetben.

2022. okt. 26. 00:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én azzal vagyok kicsit ilyen, akit igazán szeretek. Mindig úgy érzem, hogy szeretném elhárítani az útjába érkező akadályokat, hogy neki könnyebb legyen és ezáltal felszabadultabban érezhesse magát, nekem valahogy ez a szeretetnyelvem. Tudom, gáz vagyok sokszor és ez néha sok :(

Mondjuk én nem szoktam sértegetőzni és megsértődni ha rámszól, max egy kicsit rosszul érzem magam, mert nem tehetem meg érte azt a pluszt, ami zsigerből jön belőlem, meg azért is, mert kellemetlen helyzetbe hoztam őt és gáznak érzem magam.

De túl kell lépni ezen.

2022. okt. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, de gondolom te máshogy közlöd ezt a másik felé és tudomásul veszed, hogy van más opció is nem csak az, amivel te segíteni tudsz.
2022. okt. 26. 01:09
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Jelen.


Egy bizonyos magánéleti problémában akarnak már majdhogynem erőszakkal "segíteni", és elég sokan. Már annyira akarnak "segíteni" ebben, hogy az eutanázián gondolkodom

2022. okt. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%

Biztos, hogy nincs igaza?

Vannak olyan helyzetek, amikor mindenki hülye, csak te vagy helikopter, aztán kiderül, hogy mindenkinek igaza volt.

2022. okt. 26. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor en irtam ki kerdést ilyesmirol még engem hordtak el hogy a masik a kedves es vagyok a gonosz hogy nem fogadom el meg ilyenek
2022. okt. 26. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki.
2022. okt. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Biztos.
2022. okt. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem, mikor nálam is jobban tudja valaki, hogy én mit akarok.
2022. okt. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Metionin ***** válasza:
100%
Engem is irritál, majd ha segítség kell, segítséget kérek. Addig hagyjanak békén. Főleg ha az illető nem hajlandó felfogni, hogy azén életem nem az ő élete és ami neki jó (volt) az nekem nem feltétlenül jelentene megoldást.
2022. okt. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
4es én nem állítom, hogy bárki hülye lenne, pont, hogy én vagyok hülye, mert nem fogadom el a magánéletemet érintő segítségnyújtást. Lehet,hogy tényleg hülye vagyok, de nem szeretem, amikor leköteleznek ilyenekkel, aztán meg a baj, hogy nem viszonzom azt, amire valójában nem volt szükségem.
2022. okt. 27. 00:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!