Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is szokott azon gondolkozn...

Más is szokott azon gondolkozni 1-1 telefonhívás után, hogy mennyire kellemetlen a hangja?

Figyelt kérdés
24 éves nő vagyok, de egy kislányéval egyezik meg a hangom. Mindig azt érzem, hogy nem lehet komolyan venni. Ma beszéltem egy ügyintézős csajjal és magabiztos, erős hangja volt én meg beleszóltam a cérnavékony hangommal.
2022. nov. 16. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellemetlen a hangod, hanem kislányos. Engem is letegeznek azonnal telefonban ügyintézés közben, mert ilyen kisVukkos hangom van, pedig már néni kategória vagyok, aztán amikor személyesen találkozunk akkor gyorsan korrigálnak.

De igen, legtöbbször inkább kellemetlen a szituáció.

2022. nov. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem gondolkozok ezen, tudom nagyon jól hogy 💩 a hangom.
2022. nov. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, mert az enyém kellemes férfihang XD
2022. nov. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem ettől lesz kellemetlen a hangod. Ha vékony, akkor vékony.


Ennél sokkal zavaróbb, amikor valaki unottan, mondoton hangon beszél a telefonba, és úgy tolja az "aha"-kat, mintha csak a levegőt venné.

2022. nov. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor futár voltam, néha előre odatelefonáltam, hogy otthon vannak-e.

Odaérek a címre, és 10\8 alkalommal mindenki szóvá tette, hogy meglepődött hogy nő hozzá a csomagot, a telefonban pedig egy férfival beszéltek.


Ilyenkor faarccal: én telefonáltam.


És basszus néha volt, aki visszakérdezett: biztos nem srác telefonált? Ő márpedig sráccal beszélt.


Mire én: megmutassam a híváslistámat??



Azért kérdező, ez sokkal kellemetlenebb, ha egy lánynak mély hangja van (főleg telefonban), mintha vékony lányos hangja lenne. Szerintem.

2022. nov. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

5

:D

Ez tényleg sokkal kínosabb mint a lányos női hang, de hát ez van.

2022. nov. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
szerintem mindkettő kínos. :D
2022. nov. 16. 11:22
 8/8 anonim ***** válasza:
A szerintem meg nagyon szép ha egy nőnek vékony hangja van, ahogy te mondod "kislányos".
2022. nov. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!