Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha égy egy ócska szar semmitér...

Ha égy egy ócska szar semmitérő alaknak tartom magam honnan tudhatom hogy a) hibás az önértékelésem vagy b) egyszerűen egy ócska semmitérő szar alak vagyok?

Figyelt kérdés
2022. nov. 17. 17:31
 1/9 A kérdező kommentje:
A környezetemtől pont ellentétes visszajelzéseket kapok magamról, de érdekes módon minél több +-os megerősítést kapok, annál biztosabb vagyok benne hogy mindenki hazudik nekem.
2022. nov. 17. 17:33
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg, ha ócska szar alak lennél nem hazudnának neked kedvességből hanem szimplán senki nem foglalkozna vagy beszélgetne veled.
2022. nov. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

"nem foglalkozna vagy beszélgetne veled."


Hát ööö az emberek ZÖME az nem is beszél velem.... munkahely.


máshol meg ugye nem is beszélhet velem senki azon egyszerű oknál fogva hogy sehova se járok...

2022. nov. 17. 17:36
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán hazudhatnak neked. Nekem is hazudnak szemből. Észnél kell lenni. Mi alapján gondolod magad szar alaknak? Mások mi alapján gondolnak téged ennek-annak?
2022. nov. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha sz*r alak lennél, nem gondolnád magad annak. Akik rossz dolgokat tesznek, pontosan azért teszik őket, mert úgy gondolják teljesen rendben vannak. Általában szentnek, de minimum normálisnak tartják magukat.
2022. nov. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy pszichológussal ezt lehet tisztázni, és szükség esetén javítani is.
2022. nov. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

" Akik rossz dolgokat tesznek"


Én semmi ilyesmit nem állítottan. Tán jó lenne elolvasni a kérdésem.

2022. nov. 17. 20:00
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#7 Talán le kéne írni a kérdésben, hogy miért tartod magad sz*r alaknak. Isten bocsá hogy azt hittem a tetteid miatt, ami egy elég gyakori és kézenfekvő ok. Komolyan, írok egy kib*szott SEGÍTŐ SZÁNDÉKÚ választ, és akkor is belém van rúgva, meg le vagyok szólva. Kösz szépen.
2022. nov. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"írok egy kib*szott SEGÍTŐ SZÁNDÉKÚ választ, és akkor is belém van rúgva"

Ezt hívják játszmázásnak.

Üdv a való életben.

2022. nov. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!