Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért volt velem ilyen bunkó...

Miért volt velem ilyen bunkó egy teljesen ismeretlen kommentelő?

Figyelt kérdés
Kiírtam a helyi városi csoportba, hogy mindjárt kezdődik a durrogtatás, indulhat a szilveszter, erre odakommentelte egy csávó, hogy és minek örülsz annyira, attól nem leszel kopasz, vagy kisebb lesz a tokád vagy mi olyan jó neked?
2022. dec. 31. 16:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Ezt minek kellett kiírni?
2022. dec. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miért ne?
2022. dec. 31. 16:12
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem is értem miért.
2022. dec. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Az internet mindig is ilyen volt...és ilyen is marad. Ha kommentelni akarsz továbbra is, ezt jobb, ha észben tartod. Még ha full normális is vagy, akkor is fogsz sz*rt kapni. Itt majd' mindenki le tudja vezetni a feszkót, sokszor ártatlan kommentelőkön. Éppen ezért ne vedd fel nagyon az ilyen válaszokat.
2022. dec. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem bunkó volt, csak írt egy értelmetlen kommentet egy értelmetlen bejegyzésre.
2022. dec. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Én sem értem, miért írkálsz ki ilyeneket. Oké, hogy a válaszoló bunkó volt, de te meg tátott szájjal szaladtál be a f*aszerdőbe.
2022. dec. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek jelentős része az internetre jár levezetni a stresszt, mert az sokkal kellemesebb, mint elmenni futni, vagy meditálni, vagy bármi más egészséges stresszkezelő módszer. Vagyis tök mindegy, mit mondasz, akkor is szinte garantált, hogy valaki beléd fog rúgni, mert ilyenkor nem az számít, mit kommenteltél, hanem hogy szabadon be lehet szólni neked. A legjobb amit tehetsz, hogy ignorálod őket, és magadban örülsz, amiért neked nem ez az életed. BUÉK!
2022. dec. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem feltétlen volt bunkó, lehet, hogy csak érdeklődött.


Vagy ha ezt direkt olyan dühödt ,ráförmedős, lenézős, lekezelős módon, stílusban szánta volna, akkor lehet, hogy el/meg van keseredve. :S:S


Vagy unja már a dolgokat pl,vagy sok benne a keserűség, vagy ez a hobbija , hogy mindenkinek ilyet ír


Lehet, hogy már csak ez jutott eszébe magának legkreatívabbnak, hogy ezzel szórakoztassa magát.

2022. dec. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
31%
Máskor ne írkálj hülyeségeket ki facebooka?
2022. dec. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

a prolikra elég jellemző, hogy interneten vezetik le a feszültséget, egyszerűbb is, mint lefogyni/tanulni vmit vagy utcán kötekedni, ahol pofán vágják.

a magyarok többsége meg hát elég neveletlen, és nem épp agysebész.

2023. jan. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!