Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nőknél pozitívum a karcsúság,...

Nőknél pozitívum a karcsúság, férfiaknál meg negatívum?

Figyelt kérdés

Én viszonylag vékonyabb (de azért sportos is) fiatal férfi vagyok és megfigyeltem, hogy a kortársaimnak mindig pozitív felhanggal mondják, hogy "meg vagy emberesedve", nekem meg azt inkább, hogy egyek minél többet. Nőknél meg mintha fordítva lenne, a "meg vagy asszonyosodva" inkább negatív dolgot jelent, hogy már nem annyira vonzó, mert van rajta túlsúly. Ott inkább az számít bóknak, ha valakit "lányosnak" tartanak.

Amúgy az elhízás egyik nemben sem szép és mindenkinek jót tenne a sport csak lehet a nőket könnyebben lehet rávenni a fogyásra, mint a férfiakat, mert rajtuk kicsit nagyobb a nyomás, hogy jól nézzenek ki.



2023. márc. 25. 11:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Persze legyen sportos vékony a férfi. De amikor odamegy egy mázsás állat akkor meg átbassza a kerítésen, aztán leshettek, hogy mi fog történni veletek. :D

Egy férfinek a dolga az, hogy védje is a nőt, nem pedig az, hogy divatbemutatót tartson has pólóban az utcán mert van 4 kockája. De persze annyi előnye van, ha vékony a pasitok, hogy a csőnadrágotokat tudjátok cserélgetni egymással. :D

Mielőtt nekem estek én se vagyok egy mázsás állat de nem is ez a vékony cicafiúka.

2023. márc. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
49%
Nem a vékony férfit kell hibáztatni azért mert egy mázsás állat tesztoszteron fűtötte fejjel csak úgy atbasz embereket a kerítésen, hanem a mázsás állatot. Slay skinny boys
2023. márc. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
De legalább telesítette a védelmező szerepét nem? :D
2023. márc. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Milyen védelmező szerep? Nem is lenne rá szükség ha nem lennének gyökér emberek.
2023. márc. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!