Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők! Számotokra taszító egy...

Nők! Számotokra taszító egy ilyen férfi? Kizáró ok ismerkedésnél? 27/f

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy minden nap iszom alkoholt (nem sokat), meg azért eléggé szeretek bulizni és akkor nem igazán tartok mértéket, sőt. Emellett amúgy egyetemre járok és jól is teljesítek plusz mellette dolgozom is, tehát egyáltalán nem hagyom el magam, csak nekem az heti többször program, hogy beüljünk a kocsmába és bevallom, hogy imádom az alkoholt. Tudom, hogy ez nem túl egészséges, de úgy érzem még fiatal vagyok ahhoz, hogy ne élvezhessem ki mindem percét az egyetemi létnek

2023. máj. 1. 19:22
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
60%
Igen, ez taszító. Nem sorolom miért, azt többen már leírták.
2023. máj. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
51%

#10:

Persze, mert biztos te is alkesz vagy.

2023. máj. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
0%

#2:

Jól van, kifogás mindig van...most nincs, de majd lesz, ha így haladsz. ;)

2023. máj. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
90%
Igen, számomra mindig is kizáró ok volt az alkoholizmus (még barátkozni se barátkoznék ilyennel), illetve mindig volt bennem egy lenézés azok iránt, akik abban látják a szórakozást, hogy rendszeresen lerészegedve himbálózik valami szórakozóhelyen.
2023. máj. 2. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
82%

Igen, kizáró ok lenne.

Én felépülő alkoholista vagyok, és nem tudnék érzelmileg-szexuálisan vonzódni egy aktívhoz. Ha közelednék hozzá, az segítségképpen lenne - de csak ha ő maga már a felismeréseinél tart és segítséget kér.


Azt írod, ki akarod élvezni az egyetemi létet - ez már egy magyarázkodás önmagadnak, hogy miért csinálod. Az egyetemi lét nem erről szól. Reménység szerint olyan szakon vagy, ami illik hozzád, amit szerettél volna. Lehetne jó életed, ha most komolyan foglalkozol a képzéseddel, ha tényleg tanulsz, kapcsolatokat építesz, gyakorlatokra mész. E mellett lehet szórakozni nyilván, az is fontos, de úgy látom, neked konkrétan az alkohol a fontos.

De dönthetsz másként, és nem vagy egyedül semmiben. Én drukkolok neked.

2023. máj. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
65%

Igen, kizáró ok lenne.


Apám is alkoholista, szóbeli fogj kezét vele és ne zaklasd a normális nőket akiknek nélküled is van elég bajuk az életben.



Menj el elvonóra, utána próbálj normális párkapcsolat után nézni.

2023. máj. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
0%
Szóval fogj*
2023. máj. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
33%
Nem egészséges. De Pl. A Tinder vicces ebből a szempontból is, mert az ott fent levő fiatal nők kb 90%-ának az érdeklődési köreiben, vagy a bulizás, vagy a kocsma, vagy valamilyen pia van. Szóval, lehet, hogy a fiatal lányok között ezzel a hobbival nyerő leszel. :D
2023. máj. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
63%

18. Nagyon nyerő lesz amikor részegen, elborult ággyal fogja a lányokat fenyegetni, esetlegesen megverni.



Biztos nagy sikere lesz.. bruhh, okádnom kell..

2023. máj. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
17%
12-es, kíváncsiságod kielegitenem, nem, nem vagyok alkesz, szívesen 😃
2023. máj. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!