Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők! Számotokra taszító egy...

Nők! Számotokra taszító egy ilyen férfi? Kizáró ok ismerkedésnél? 27/f

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy minden nap iszom alkoholt (nem sokat), meg azért eléggé szeretek bulizni és akkor nem igazán tartok mértéket, sőt. Emellett amúgy egyetemre járok és jól is teljesítek plusz mellette dolgozom is, tehát egyáltalán nem hagyom el magam, csak nekem az heti többször program, hogy beüljünk a kocsmába és bevallom, hogy imádom az alkoholt. Tudom, hogy ez nem túl egészséges, de úgy érzem még fiatal vagyok ahhoz, hogy ne élvezhessem ki mindem percét az egyetemi létnek

2023. máj. 1. 19:22
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
61%

20. Pedig nekem is úgy tűnt, eléggé ciki ilyet írni.


Az alkohol legális, mégis a legtöbb család megy miatta tönkre.


Kicsit gondolkodj, mielőtt olyan kijelentéseket teszel hogy nem zavar.


Ha a férjed lenne alkoholista és verne téged és a gyereketeket, azt is eltűrnéd? Jézusom, tényleg egyre jobban butulnak el az emberek..

2023. máj. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
33%
Nekem ez a véleményem, egyáltalán nem érdekel, hogy neked mi és hogy mit gondolsz az én véleményemről 😃
2023. máj. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
42%
Ha ennyire nem érdekel, akkor minek írod le ha másnak nem tetszik? Megtartod magadnak és ennyi :/
2023. máj. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
72%

A kérdező feltett egy kérdést, őt érdeklik a vélemények, neki válaszoltam szerintem.

Az, hogy xy válaszolónak nem tetszik egyéni szocproblema 😃

2023. máj. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
43%

Drága #19-es Liza. Ne engem pontozz le jó? Pontozd le azokat a fiatal hölgyeket akiknek, mint a kérdezőnek is, az alkohol az egyetlen értékelhető hobbija egy társkeresőn! :D


Köszike! :)

2023. máj. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
21%
25. Mi is történt pontosan xD?
2023. máj. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
0%

Nem előny, de én is sokat bulizom, iszok, szóval nekem pl nem kizáró ok. Én függő nem vagyok egyébként.


A párom is hasonló, de azért próbálom kordában tartani, hogy hagyjon ki pár napot :'D ő még láncdohányos is emellé :I

2023. máj. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 Sunshinedoll ***** válasza:
68%
Ez a rendszeres ivászat már borderline alkoholizmus, nekem nem vonzó az, hogy valakinek az a szórakozás, hogy iszik, pláne úgy, hogy én meg nem, vagy csak alig iszok alkoholt.
2023. máj. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
80%

Igen, kizárólag ok!

Keress rá, hogyan alakul ki az alkoholizmus. Jó úton haladsz.

Személyes tapasztalat, hogy ebből nem fog jó kisülni, mert a szervezeted hozzá szökik, és egy idő után már nem csak kocsmázni fogsz, hanem otthon is a mindennapjaid része lesz.

Emiatt ment már tönkre egy 4 éves kapcsolatom. 26 éves volt a srác amikor össze jöttünk, akkor az elején én is azt hittem, hogy csak "jaj most azért iszik mert buli van", most azért mert "megérdemli", most azért mert sok volt a stressz, most azért mert péntek van, sokat dolgozott stb stb. Aztán az évek alatt azért ivott mert hétfő volt, aztán, kedd, szerda és így tovább. Mindennap megérdemelte.

Azóta az első dolgom ismerkedéskor csekkolni, hogy mennyit iszik a másik.

2023. máj. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
59%
Figyelj lehet hogy szeretnéd élvezni az egyetemi életed de azt ne így tedd! Így csak ártassz magadnak és esetleg (részegen) másoknak is. Szerintem próbálj meg kitűzni egy célt hogy pl csak hétvégén megyek kocsmába és akkor is csak egyszer és csak 2 hétköznap este iszol csak pici alkoholt pl sydert 1 sör 1 pohár bor vagy valami kicsit. Ami az élet élvezését illeti szerintem próbáld ki a bunjin jumpingot vagy ugorj ki repülőbőlvagy mit tom én. Csak légyszi hallgass rám és (részben) a többi válaszolóra. CSÖKKENTSD AZ ALKOHOL FOGYASZTÁSOD! Pls
2023. máj. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!