Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szóbaállnátok egy olyan...

Szóbaállnátok egy olyan lánnyal, aki néha bunkó, de olyankor beismeri és bocsánatot kér?

Figyelt kérdés
Rólam van szó:D néha elég szarnak érzem az életemet, és szerintem emiatt van ez, ha van valami olyan szitu amiben rosszul érzem magam akkor tudok bunkó lenni, de tényleg. Viszont ha lenyguszom bocsánatot kérek, és próbálok is ezen változtatni. Tényleg nem mindennapos ez a dolog, csak ha úgy érzem a másik megbánt valamivel. Szóval ilyen emberrel szóba állnátok? Barátként, vagy többként akár? Nem ez a lényeg most, hanem hogy emberileg ez mennyire gáz.
2023. júl. 12. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Szóba állni szóba állnék, de a barátsághoz és a kapcsolathoz is jobban kell ismerni a másikat. Ennyi alapján ezt nem lehet megmondani. :D
2023. júl. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Végiggondolva hülye kérdés, szerintem senki nem szereti az ilyet.. meg kell ezt változtatnom magamban valahogy..
2023. júl. 12. 13:05
 3/7 anonim ***** válasza:
15%

Én nemcsak néha vagyok bunkó, hanem mindig :D Szóval simán.

A férjem szerint a világ legkedvesebb embere vagyok. Ja, vele igen. :D

2023. júl. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:D
2023. júl. 12. 13:19
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. júl. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Szóba állnék, de ha bunkózna, valószínűleg az lenne az utolsó beszélgetésünk. Utána kerülném, vagy levegőnek nézném, ha kollega.
2023. júl. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
32%
Értékelem azt, aki belátja, hogy hibázott, és igyekszik változni, tehát igen, szóba állnék:).
2023. júl. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!