Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az angliai magyarok miért...

Az angliai magyarok miért tesznek pár év után úgy mintha már nem is tudnának magyarul?

Figyelt kérdés
Meg hogy ők már nem is ismerik a megyéket meg a városokat. Meg magyarországon átszámolják a forintot fontra bevásárláskor. Még ha ez így is lenne akkor se kell büszkének lenni rá ha valaki ezeket elfelejti. Is ez miért az angliai magyarokra igaz nagyrészt is a németországi magyarokra nem?

2023. aug. 15. 12:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

Csak a buta külföldi magyarokra igaz ez.

Találkoztam már Ausztriában dolgozó magyarral, aki már az R hangot sem tudta kiejteni, mert ő 3 hónapja (!) kint lakik Ausztriában. Wie kann man sagen..... Őöö.. hoty.. hotyan is mondják magyahul?

Úgy bmeg, ahogy eszedbe jut, te idióta - gondoltam magamban.


Nálunk divat lett elfelejteni az anyanyelvet. Lehetetlen, de mi képesek vagyunk rá.

2023. aug. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%

A politikai elit miatt is (propaganda), és a valóban több millió buta jobbágyban annyi gyűlölet, csalódás lett, hogy ezért csinálják azt kérdező, amiről a kérdés is szól.


Mert erre nevelték őket.

Eddig terjed a nagyon alacsony értelmi képességük.

2023. aug. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%
Azok nem magyarok, csak biológiailag itt kikevert korcsok...
2023. aug. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%

Ez a jelenség nem csak Angliában es nem csak a magyaroknál észlelhető.

A gyerekeknél gyakori hogy mivel csak csaladon belul beszél anyanyelven, igy idovel nem fog helyesen valaszolni vagy egyáltalán. Van magyar, roman, lengyel ismerősöm.

A felnőtteknél, főleg rovid idő utan csak sima parasztság.

2023. aug. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
21%

Jól teszik,én is szívesen el felejteném,már csak a fenti válaszok alapján

is..Látszik milyen ország lett itt,orbika röpke 12 éves ámokfutása alatt.

Kérdező,téged meg mit zavar ez,csak nem irigy vagy rájuk? :-D

2023. aug. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#5 Miért lennék rájuk irígy, ha 5 nyelven beszélek folyékonyan?
2023. aug. 15. 16:10
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

Te miről beszèlsz?

15 éve élek Angliában, még csak nem is töröm a magyart, sőt! Helyesebben beszélek és írok magyarul mint a legtöbb , aki sosem èlt külföldön. Pedig csak az angolt használom mikor dolgozom .

Megjátszós hülyék tesznek csak úgy , mintha elfelejtették volna az anyanyelvüket.

Ezzel jó ha tisztában vagy!

Szép napot !

2023. aug. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%
#7, akinek nem inge, úgysem veszi magára :)
2023. aug. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
5 éve Angliában lakom, van hogy néhány szó előbb jut eszembe angolul mint magyarul, de attól magyar az anyanyelvem és nem fejeltettem el semmit. A pénzt én is számolgatom, mivel infláció is volt bőven meg az itteni árakhoz vagyok szokva. Aki ilyen könnyen lemond a magyarságáról az gáz szerintem.
2023. aug. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A pénzt minden külföldön élő és dolgozó átszámolja, mert (ahogyan #9-es válaszoló írta) az árak változnak és ők a fizetésükhöz arányosítják az itthoni árakat, ebben nincs semmi sznobéria. A többi viszont az.
2023. aug. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!