Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sietős az alap tempód? Általáb...

Sietős az alap tempód? Általában sietni szoktál valahová, ha gyalog mész?

Figyelt kérdés
2023. aug. 21. 16:36
A kérdező szavazást indított:
Igen, általában vagy mindig sietve mész
Nem, kényelmes tempóban vagy akár lassabban szoktál inkább menni
27 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Igen, és a legnagyobb pet peevem, amikor emberek lassan sétálnak előttem az utcán. 😭😭
2023. aug. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
49%
Igen. Nem szeretek több időt tölteni az utazással mint amennyi abszolút szükséges, úgyhogy alapból sietek. És utálom mikor előttem egymás mellett tötymörögnek az út teljes szélességében 💀
2023. aug. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
20%

Nem értem ezt az állandó, agyatlan, értelmetlen rohanást. A munkahelyeken annyira beleverik az emberbe ez a pörgés-fa szságot, hogy már onnan kilépve sem képesek picit lassítani. Szó szerint nem is néznek semerre, csak mennek mint a vak ló.

Én nem rohanok, normális, kényelmes tempóban igyekszem élni az életem. És érdekes módon semmivel sem vagyok lemaradva a rohanóktól.

2023. aug. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%

#3

Ízlés dolga, én szívesebben lassítok, lazítok otthon a kertben, vagy a kanapén, mint az összehugyozott forgalmas utcán. 🤷‍♀️

2023. aug. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Én általában közepesen/gyorsan gyaloglok, de nem nevezném sietésnek (főleg a 3-as miatt).


Viszont tömegben, pl villamosról leszállva, vagy a Kiskörúton, Nagykörúton Bp-n tényleg rohanok, hogy minél előbb kiérjek a sok ember közül.

2023. aug. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Irdatlan Infláció ***** válasza:
100%
Én cseszett lassú vagyok, mindig kapkodom a lábaimat a barátaim után ha együtt megyünk valahova 😂😂
2023. aug. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Normális tempóban megyek, de mivel alacsony vagyok és kicsi a lábam, mindig loholnom kell, amit utálok. Utálok izzadva megérkezni bárhova.


Barátnőimmel sem szeretek hosszan menni, mert mennek, mint a tank, én meg úgy kapkodom a lábam, mintha 2x gyorsításon néznéd a felvételt, vagy mint aki siet haza, mert összeszarta magát.

2023. aug. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsabban megyek, mint az átlag. Amikor valakivel megyek mindig megkapom, hogy rohanok, pedig úgy érzem hogy átlag tempóm. Szóval ezek szerint sietek.
2023. aug. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
15%

3#

Ne is mondd. Az az őrült rohanás amikor letelik a műszak. Eleinte csak lestem, hogy mi bajuk van ezeknek. Egyik retkes ruhába be a kocsiba, szinte még el se indult a motor, de már nyomja a gázt. Másik felvszi a tiszta ruhát az izzadt testére. A harmadik típus már lezuhanyzott mire én beérek az öltözőbe.

2023. aug. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%
Én csámpás vagyok alapbl, és sietős a tempóm. (F!)
2023. aug. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!