Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sietős az alap tempód? Általáb...

Sietős az alap tempód? Általában sietni szoktál valahová, ha gyalog mész?

Figyelt kérdés
2023. aug. 21. 16:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
72%

Eleve bontsuk már ketté a sietést a tempós járástól.


Van akinek szimplán van egy tempósabb járása ami nem sietés. Sokat túrázom és úgy vagyok vele, hogy aki gyorsabban megy annak több ideje marad megállni.


Facebook csoportokban vannak ezekből nagy viták. Én is megkaptam, hogy mindig csak a sietség, meg az internethuszár gyorsan kiszámolta, hogy én csak végig rohantam.


Persze a fél könyvnyi beszámolómat már nem olvasta el. A 80 képet amit engedett a Facebook feltölteni már nem nézte meg. Csak kijelentette, hogy így nem látok semmit, semmi élmény nem ér és miért nem maradok otthon.

2023. aug. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
89%
Nem sietős, de gyorsan szoktam sétálni. Nem sietségből, hanem egyszerűen csak zavar a lassúsága. Bicaj/autóval szoktam közlekedni.
2023. aug. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
87%
Ritka az mikor az utcán nem érem utól az előttem menőket. Részben a sport miatt, részben a türelemetlenség miatt gyorsan megyek.
2023. aug. 22. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
18%
Na mi van lassú prolik, miért pontoztok le? 🤔
2023. aug. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
44%

#14

Van akit dühít hogy mások nem akarnak elbszni fölösleges időt az utcán :D

2023. aug. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Metionin ***** válasza:
100%
Alapból gyorsan gyalogolok, nem azért, mert sietek, hanem mert az a normális tempóm.
2023. aug. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Általában normál tempóban sétálok, se nem gyorsan, se nem lassan. Akkor viszont sietősebbre veszem a figurát, már ha tudom, amikor nagy tömegben vagyok, mert onnan szeretnék hamar lelépni.
2023. aug. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
63%
Igen, mindig, akkor is, ha kikapcsolódásként sétálok. És rendesen felcsesz, hogy mindenki más andalog előttem.
2023. aug. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

Volt egy barátnőm, mikor még suliba jártunk, és állandóan trappolva loholt mindenhova. Reggel mentünk suliba, 6 utcányira a suli (egyenesen, 6 zebra).


Normális tempómban mentem, nem siettem, nem lassúztam, nem voltunk soha késésben.


Az volt a mániája, hogy hát ő ilyen lassan nem tud menni, előremegy. Mondtam, menjen, nem fogok eltévedni. De minden zebránál bevárt. A zebrán együtt mentünk át, aztán elhúzott. Majd a kövi zebránál megint állt, míg oda nem értem.


Mai napig nem világos nekem, hogy ez miért volt. De sokszor eszembe jut, mert szoktam látni ilyen családokat, ahol pici totyogóssal sétálnak, aki haláli cukin csámpázik, anyuka fogja a kezét, megy vele, apuka meg előre, majd megáll és bevárja őket. Majd megint elindul, és megint megáll bevárni őket.


Lenyűgöz az emberi természet, és ehhez kapcsolódik: én pici vagyok, így tömegben majdnem mindig nekem jönnek, de olvastam a neten, hogy ha tömegben *lassabban* mész, mint a többiek, automatikusan kikerülnek, akik szembejönnek veled. És eddig bejött.

2023. aug. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#19

Én pl utálok “tötymörögni”, attól csak fáj a lábam meg a derekam. Kellemesebb normál tempóban sétálni (ami gyorsabb mint egy totyogós baba tempója nyilván)

2023. aug. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!