Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért, vagy mitől van az hogy...

Miért, vagy mitől van az hogy vannak akik csak hangos tévére tudnak elaludni?

Figyelt kérdés
Az ilyen tipusú emberek hogy alhattak vajon akkor amikor még nem volt tv?
2023. okt. 27. 06:59
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Ugy anazert amiert valaki nemtud tv mellett
2023. okt. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak akkor jelent ez meg már, amikor nem volt még TV.

Inkább a szocializációs közeg az, ami meghatározhatja ezt: pl.: egy olaszos beállítottságú családnál.

2023. okt. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%

Volt bnőm volt ilyen, ha néztünk együtt valami filmet, fix, hogy elaludt.

Ha kuka csend volt a szobában, ott ült, és figyelt, nem tudott aludni.


Egen, érdekes szocializáció, elképzelem a szüleit, amikor egy kisgyerek elalszik, mellette meg nyugodtan üvöltetik a TV-t...


Faék egyszerűéktől meg rákérdezel erre, nagyon bután tudnak nézni, hogy dehátmé?

2023. okt. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én meg füldugókkal alszok vagy 10 éve. Ez még akkor alakult ki, mikor reggel mindig arra ébredtem, hogy anyámák balhéznak és akkor még velük laktam. Kiabálás, hiszti... sajnos azóta is füldugóval alszok, a páromat nem zavarja persze. De volt, hogy annyira álmos voltam, hogy délután elaludtam tv mellett anélkül. Este így szoktam már meg ellenben.
2023. okt. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Félnek valamitől,és ezzel akarják elnyomni.
2023. okt. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-ös: ez igaz, én voltam így 2004-2008 között sokáig. Az ufóktól féltem valamiért, hogy éjszaka elrabolnak és úgy voltam vele ha nincs csend és nem látják, hogy alszom, akkor lámpa és tévé mellett nem rabolnak el. Tudom, sok filmez néztem, de amúgy onnan jött, hogy ismerősünk pszichiátriára is került amiatt, hogy szerinte rendszeresen elvitték az ufók és bele is ültettek valamit. A szervezetében különleges kémiai anyagot találtak, amire nem kaptak választ. De ez már lassan 20 éves sztori, azóta nem tudom mi lett vele. A sztori viszont és az esemény engem is megfertőzött.
2023. okt. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hozzá kell tennem, akkor még 13-18 év közötti voltam. Ez úgy 18 éves korom után múlt el, ma már várom, hogy elvigyenek, illetve nem félek tőlük, az embernél ijesztőbb és gyarlóbb nincs, tisztelet a kivételnek :) 6-os voltam.
2023. okt. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha megy a tv, nem kattog az agy. Eltereli a figyelmet
2023. okt. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!