Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem értékelik az emberek...

Miért nem értékelik az emberek a kedvességet?

Figyelt kérdés

Alapvetően kedves és nyitott vagyok mindenkivel. Van egy két ember aki értékeli és viszonozza a kedvességet, de a legtöbben nem. Sőt, van aki kifejezettem tavolságtartó velem, vagy a hátsó szándékot keresi. De a legtöbben igazából csak nem tudnak hova tenni.

Ami a legfájóbb érzés,hogy előfordul, hogy nagyon jót beszélgetek személyesen valakivel, majd amikor ráírok közösségi médián, még csak válaszra sem méltat és felszívódik.

Kezdek belefáradni már ebbe, próbáltam változni, keményebb lenni, távolságtartóbb lenni az emberekkel, de nem sikerült.

Félreértés ne essék, van 3 nagyon jó barátnőm, valamint szerető családom is, nem vagyok magányos. Egyszerűen csak rendkívül érzékeny vagyok az ilyenekre és nem tudom, hogyan védekezzek ezek ellen a csalódások ellen.. Hogyan 'ignorálhatnám' az ilyen embereket? Azok akik elvannak a saját világukban, hogy csinálják? Hogyan tudják olyan jól elszigetelni magukat érzelmileg?


Esetleg van valaki hasonló cipőben? Van valami tanácsotok?

24 L



2023. okt. 27. 17:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
49%
Mert sok embernek már teljesen ismeretlen ez. Elfelejtették hogy ez mivel jár, vagy hogyan is működik. Az emberi társadalom nagy része ilyen.
2023. okt. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!