Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A küzdősportolók miért ennyire...

A küzdősportolók miért ennyire népszerűek?

Figyelt kérdés

Ökölvívók, MMA harcosok, thaiboxosok... milliók imádják, rajonganak értük, hatalmas vagyonokat és hírnevet szereznek.

De miért? Mi is az a teljesítmény, amiért ennyire ünnepelni kellene őket? Az, hogy meg tudnak verni másokat? Az ennyire dicséretes, hogy kárt tesznek másokban fizikailag? Azt kell ünnepelni, hogy leütötte/lerúgta a másik embert? És a tömeg ünnepli azt, hogy a másik ember lehet éppen maradandó károsodást szenvedett el.

Számomra ez egész egyszerűen primitív barbár mentalitás. Mintha megragadtunk volna az őskorban. Ez az egész küzdősport-verseny egy modern kori gladiátorharc. És az embereknek ez kell.

Valaki magyarázza el kérem, hogy mi a jó ebben.



2023. nov. 14. 19:20
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

"Selyempapírba csomagolt primitív erőszak és gladiátorharc."

Nem látsz bele. Nem is kell.

2023. nov. 18. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Ti akarjátok többnek hinni, ami. Szomorú, de úgy látom, ez ellen nem lehet mit tenni.
2023. nov. 18. 09:39
 23/28 anonim ***** válasza:
29%
Maga a küzdelem valóban a létezés egyik legalja, ezt normális emberek nem is tagadják. Emiatt szentelik művészetté a művelői. Amitől tényleg nem lesz több, de a művelése megtelik emberséggel. Talán fájdalomfüggők is, az átlaghoz képest legalábbis mindenképpen, és talán van is valamennyi eredendő agresszióvágy, szeretik is megélni, de a szellemi-erkölcsi keretrendszer nélkül szó szerint erőtlenek lennének. Járd körbe a témát kicsit, csomó igazán szép pillanattal találkozhatsz teljesen emberi sztorikban. És persze az árnyoldal is figyelemreméltó, teljesen le tud kötni, elképesztő, hogy néhol mi megy.
2023. nov. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
74%
Hat akkor ne nezd, valszeg szerintunk meg a te kedvelt dolgaid hulyesegek 🤷
2023. nov. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva sztem inkább a prolik között népszerű, tisztelet a kivételnek.

A nem túl bonyolult vagy igényes magyar átlagnőnek általában bőven elég ha domináns és nagydarab/küzdősportos a férfi, mert meg tudja védeni, azt kész.

Ha beleolvasol a küzdősportos kérdésekbe, azt látod, hogy azért a küzdősportosok többsége elég lekezelő, frusztrált, nem túl intelligens ember.

jan. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
39%
Puhapocsok mondjak ezt. Oltjak oket, mert gyengek es nemneznek ki jol. Attol meg hogy valaki minden nap edz par orat meg lehet inteligens, normalis ember...sot.
jan. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

26: tehát ha én nem nézem jó szemmel, hogy: egy ember éppen maradandó károsodást okoz egy mások ember egészségében (mondjuk egy jó kis agyi sérülést), ezért pénzt kap, a közönség meg üdvrivalgásban tör ki...

akkor én puhapöcs vagyok?

Ezek a kőkemény emberek miért nem mennek inkább akkor kommandósnak? Vagy a Francia Idegenlégió is simán fogadná őket.


Az állításom továbbra is a következő:

Az Erőszak nem lehet szórakoztatási forma.

De lehet már te is sok ütést kaptál az agyadra, azért nem fogod fel, amit írok.

jan. 30. 06:48
 28/28 anonim ***** válasza:
68%

26:


Hát igen, ezzel a kommenteddel is azt bizonyítod, hogy értelmes, kiegyensúlyozott emberek szeretik a küzdősportokat :D "oltják, puhapcs". Mintha egy 12 éves gyerek írta volna ezt a kommentet.


Akkor ezek szerint:

nem szeretem a küzdősportokat = nem vagyok sportos, nem nézek ki jól?


mindig tanul vmi újat az ember a gyk professzoraitól.

jan. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!