Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyenebbek az emberek itt...

Milyenebbek az emberek itt ezen a GY.K. publikus felületen, milyenebbek privát üzenetben, és milyenebbek a valós életben véleményed szerint?

Figyelt kérdés
Vagy ha típusokba sorolhatók, milyenek ezek a típusok?

nov. 23. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk egyformák, felesleges kategorizálni. Én kedves szoktam lenni általában, válaszokban meg semleges.
nov. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom hogy a gyakori publikus felületén kissé szabadjára engedik az ilyen-olyan elkeseredettségüket, gyakran általánosítanak, mint kérdésbekben, mint válaszokban egyaránt.

Privát üzeneteknél az a tapasztalatom, hogy udvariasak nagy többségben. Évek alatt ha egyszer-kétszer kaptam 'anyázós' üzenetet. De válaszom után, az is tisztázódott.

Kevés emberkével kommunikáltam élőben innen a gyakoriról, de mindegyik kellemes csalódás volt.

Azonban a barátkozós válaszaimat, rendszeresen félreértik, ez azt hiszem az én hibám is.

Nem kategorizálnám az emberkéket, annyira különbözőek, mint iskolázottság, érzelmi állapot, érdeklődési kör és sorolhatnám.

nov. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!