Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek rocker vagyok?

Szerintetek rocker vagyok?

Figyelt kérdés
Egyik kedvenc dalom MJ-től a Give in to me. A barataim azt mondják,hogy ez kemény rock és rocker vagyok,de nekik más a zenei stilusuk és amikor ezt hallgatom azt mondják jaj már megint. Maga a zene számomra egy feszültség levezetés, és nem mellesleg nagyon jól néz ki a klipben MJ.
dec. 6. 10:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem
dec. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg kell kérdezned, hogy rocker vagy-e, akkor a válasz biztosan nem.
dec. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Erre szerintem fölösleges bármi értelmes választ adni, szerintem tudod te.
dec. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem tudom elképzelni hogy hogy jön létre ez a beszélgetést vagy milyen korosztálynál, amiben "rockerséggel vádolnak" valakit, mert olyan zenét hallgat, amiben van elektromos gitár....
dec. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"Egyszerűen nem tudom elképzelni hogy hogy jön létre ez a beszélgetést ..."


Tini korban ez így megy, az emberek játszadoznak az ismeretlen definíciókkal. Emlékszem, amikor a Korn első lemezének a végén volt egy rettentő lehúzó, sötét dal, és általánosban arról filozofálgattunk, hogy ez már majdnem sátánista, meg tuti, black metal. Mert fogalmunk nem volt egyikről sem.

dec. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
rideg arc vagy
dec. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
LOL. Rockernek lenni egy életérzés. Attól, hogy van egy zene, amit szeretsz, nem leszel rocker. Mellesleg Jacko nem rock zenéket nyomatott, pláne nem kemény rockot.
dec. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen ezt mondom én is. Egyszerűen csak tetszik. Ugyanígy tetszenek masműfajú zenék is. Legyen szó,pop,disco, mulatós,akármi. Én nem műfajhoz kötöm ezt,hanem ahoz hogy éppen mihez van kedvem,bármelyik kategóriában meg találol "magam"
dec. 6. 13:43
 9/13 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen ez valóban egy rock szám, de "kemény" zenének azért nem nevezném - amúgy se szeretem ezt a jelzőt. Michael Jacksont egyébként sem "húdenagyonrokkervagyok" réteg szokta szeretni.


Azt mondjuk nem tudom, hogy a mai tizenéves lányok körében mi számít "kemény" zenének, és hogy egyáltalán jó vagy rossz az manapság, ha valakit "lerockereznek" - bár mintha az utóbbi időben egyre kevesebb láncos-bakancsos tinit látni. Ez mára degradáló lett, ha valakit "rockerséggel" vádolnak?

dec. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem degradál,csak zavaró. Igazából nem vagyok egyik műfajjal sem úgy,hogy az én vagyok. Mindent szeretek. Ők vannak elvarázsolva egy műfajban,számukra más szóba sem jöhet,és ha együtt bandázunk vagy csak otthon lazulunk nem mindegy milyen zene szól,és véletlenül be jön egy ehez hasonló zene,le rossz rockereznek
dec. 13. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!