Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek rocker vagyok?

Szerintetek rocker vagyok?

Figyelt kérdés
Egyik kedvenc dalom MJ-től a Give in to me. A barataim azt mondják,hogy ez kemény rock és rocker vagyok,de nekik más a zenei stilusuk és amikor ezt hallgatom azt mondják jaj már megint. Maga a zene számomra egy feszültség levezetés, és nem mellesleg nagyon jól néz ki a klipben MJ.
dec. 6. 10:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Ők vannak elvarázsolva egy műfajban,számukra más szóba sem jöhet"


Ez alapján elég szűklátókörűek a barátaid, de nem gond. Ízlésen felesleges vitatkozni.

Ősrégi dolog ez a zenei ízlés alapján próbálunk valahova tartozni dolog - legyen az rocker, diszkós, rapper, punk vagy bármi más.


Annyit tehetsz, hogy velük inkább olyat hallgatsz, amit a legtöbben szerettek. Hogy mi miért tetszik, azt nem kérheti számon senki. Emiatt veszekedni felesleges.

dec. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Egyet értek!
dec. 14. 21:34
 13/13 anonim ***** válasza:
Én kb. húsz-huszonkét évesen gondolkodtam rajta, hogy rocker vagyok-e. Nagyon sok rockzenét hallgattam a netről, ugyanakkor keveset jártam koncertre, fesztiválozni még nem voltam, és kevés "rocker ruhám" van. Furcsamód az emberek nagy része az öltözködés alapján sorol be rockernek, mivel elég felszínesek az emberek.... összességében szerintem nem érdemes az identitásodat a zenehallgatás alapján megmondani, hallgass olyan zenét, amit szeretsz és kész
jan. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!