Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan válhatok fiatalon prolivá?

Hogyan válhatok fiatalon prolivá?

Figyelt kérdés

Olyanokat irajtok ami nem a régi múlt század beli prolis hanem ami a fiatalokban látszik, viselkedés, öltözködés....


20/f



dec. 7. 23:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

#10 Az magában még nem feltétlen lesz elég, de már egy nagyon jó és bíztató kezdet! Ezen át fogod tudni megvalósítani és megélni az igazán proli tetteket és mentalitást, szabályok áthágása és lustaság.

Még a kifogáskeresést javaslom vedd fel a palettára ezek mellé, plusz esetleg az irígykedést és rosszindulatot, azzal már nagyon jó lendülettel meg fogsz tudni indulni a prolivá válás nem túl fényes útján.

dec. 8. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
70%
Etessétek csak a trollt,aki minden héten megkérdezi ugyanezt.
dec. 8. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
49%

Vegyél hitelre drága telefont, esetleg autót.

Legyél irigy másokra és magyarázd meg, hogy neki miért könnyű.

Minden területen legyél "szakértő" Nagyon egyszerű mondatokkal bizonyítsd be, hogy te mindent tudsz. Az 1-es válasza jó példa erre, ilyesmiket mondj, vagy írj mindenféle helyzetben.

dec. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
54%
Irigykedj, utáld a cigányokat, a zsidókat, a nyugatot, az usa-t. Sírj Trianon miatt, tanuld meg a rovásírást, minden körmeneten legyél ott és este ne felejtsd el az m1 híradót. Emellett verd a nődet, lopj, amennyit tudsz. Hazudozz és sose csináld, amit megígértél.
dec. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

#11 Most, hogy mondod sosem ismerem el ha hibázok. Mindig másra mutogatok.


Meg egyszer volt olyan, hogy mentem haza kocsival aztán meg kellett állnom mert macisajt volt és jöttek mindkét irányból aztán alig bírtam kihajtani, én meg észrevettem egy kis likat kettő autó között, na mondom oda bevágok aztán az elől haladó autós ettől megijedt, elrántotta a kormányt és megpördült az úton, én meg kiszóltam neki, hogy "mivan pubi?" majd bő gázzal mentem a dolgomra.

dec. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Igazi prolinak születni kell.
dec. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
76%
Proli vagyok mert utálom a cigányokat jó tudni hajra csoves prolik utáljátok ti is a cigokat és fontos mielott átkozznak rugjátok le bakancsal egs🍾
dec. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

#14


Körmenetre járni miért is prolis viselkedés?

dec. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Szerintem #14 el van tévedve és ő maga a proli xD
dec. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
jan. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!