Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legfurább "szorongás...

Mi volt a legfurább "szorongás" amiről hallottál? Te szorongsz valamitől?

Figyelt kérdés
Én a galamboktól szorongok, amit nem tudok megmagxarázni, emiatt elég furán néznek rám.:D
jan. 17. 13:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ez ennek számít-e de álmodni is szoktam vele, hogy a vízen keresztül látom a medence alját, és leizzadva kelek fel. Szeretek úszni, meg nem félek a víztől, de ha egyenesen lelátok a medence aljára, nagyon rossz érzésem lesz. Nyílt vízen semmi bajom, meg akkor se, ha sokan vannak a medencében és nem látszik az alja, de ha látom a csempéket, fuuuh.
jan. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a sötétségtől egyedül mert félek, hogy elrabolnak, szóval igyekszem mindig sötétedés előtt hazaérni illetve a tömegbe menni, félek a furcsa hangoktól a sötétbe ha pl megreccsen a fa, vagy a tévé a frászt hozza rám.
jan. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Talán ez is furán hangzik, de én félek egy kicsit a vérnyomásmérőtől. Van "okom" rá, negatív élmény. Generalizált szorongásom van és amikor elkezdődtek a testi tünetek pl. a heves szívdobogás, akkor mikor kijelzett a mérő 140-150-es pulzust én is és a körülöttem lévők is frászt kaptunk. Azóta akárhányszor mérem, mindig bennem van a félelem, hogy akkor megint kijelez minimum 120-ast.
jan. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyökerektől... mármint nem a gyökér emberekre gondolok, hanem ténylegesen a növényekre :D
jan. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Durván darázsfóbiám van. De irtózom a liftektől, mozgólépcsőtől, szűk, sötét helyektől, magasságtól, mély víztől.
febr. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A darazsaktól szerintem nekem is. Nem kezdek visongani, meg hessegetni, ha látok egyeet, de egyébként pont mára virradóra volt egy olyan álmom, hogy bementem iskolába, és mondtam a tanárnak, hogy bocsi, lenn maradt a könyvem a kocsiban (amivel érkeztem, mert egyébként gyakori nyomasztó álmom, hogy újra iskolás vagyok, de valamiért az ilyen álmoknál mindig eszembe jut, hogy amúgy 10 éve érettségiztem, keveri az agyam a felnőtt életemmel, rutinommal), leszaladok érte, majd visszatértem a terembe azzal, hogy nem sikerült, mert szerintem van egy darázsfészek a bejáratnál, darazsak röpködtek mindenhol, ugye délutánra leszedik, mert különben nem megyek haza :/

Nekem még kajákkal kapcsolatban vannak fura félelmeim, pl, hogy a cukros veerziót adják, pedig a zero-t kértem, vagy esetleg hiba történt a gyárban, és cukros van a dobozban, hiába van ráírva, hogy zero. Illetve egy csomó étel "ijesztő", pizzát évek óta nem ettem, tésztát csak úgy, ha kimértem főzés előtt, bolti szószokban nem bízok, mindent nekem kell főznöm, olajban sült dolgokat szintén nem ettem évek óta. Az elhízástól is nagyon félek, de olyan szinten, hogy azt gondolom, hogy ha elengedném ezeket, akkor tuti akkorára híznék, hogy nem tudnám kitörölni a seggem, és a TLC-n mutogatnának. Kb. covid elején volt pár nap, amikor a csapvizet sem tudtam meginni, mert mi van, ha mindenki hazudik, és abban is van kalória, szerencsére hamar rájöttem, hogy ez mekkora baromság.

febr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!