Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire vagy egy 5-ös skálán...

Mennyire vagy egy 5-ös skálán társasági ember?

Figyelt kérdés

febr. 9. 21:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire. Az egyetlen ember akit nonstop szeretek a társaságában lenni, az a férjem:).

Egyébként nem szeretem sem a tömeget, sem az emberek társaságát, nem érzem jól magam. A saját családtagjaimmal is ritkán, keveset találkozom, mert sok lesz 1-2 óra alatt a csacsogás , a nyüzsgés.

Már tiniként is milliószor inkább bekuckóztam otthon a szobámban egy jó könyvvel, mint hogy bulizni menjek, vagy akár haverokkal dumálgatni egy kávé/tea egyéb mellett.

Tavaly el kellett mennünk a sógornőm esküvőjére, volt vagy 150 ember, ráment szinte az egész napunk, nagyon lefárasztott. Többször bementem a wcre kicsit hogy egyedül legyek, beültem olvasni, mert nem éreztem jól magam ennyi ember között. Mások energikussága is, meg a sok beszélgetés rettenetesen leszív, lefáraszt.

Így amennyire lehet, távol tartom magam a nagyobb családi eseményektől, és hasonlóktól is. A kisebbeket ritkán, de elviselem ha muszáj, de alig várom, hogy véget érjen.

Nem tudom pontosan, hogy ez milyen betegség lehet, ha az, de ez van.

Szeretek egyedül lenni, és a párommal, meg a kutyàinkkal. Ennyi. Mások társaságára egyáltalán nem vágyom.

febr. 18. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

11-es nem betegseg csak nagyon introvertalt vagy.Az viszont jo hogy van olyan ember akivel nagyon jol erzed magad.A kutyak tarsasaga meg sokkal jobb az emberekenel,azok nem bantanak meg 🙂Nekem jobban meg van kikkel szeretek lenni es ezek jobban kulonallo emberek akik nem ismerik egymast igy kulon talalkozok mindegyikkel ebbol a szuk korbol esett ki valaki konfliktus miatt azt elegge megviselt.

Kerdesre a valasz a setat,utazast,elmenni valahova kavezni kajalni az ilyen progamokat szeretem.De leginkabb a setat a termeszetben.Olvasni is szeretek.Neha- neha mozi vagy valamilyen eloadas ezek ritkan mert nem minden felel meg az erdeklodesemnek.Amugy 2-3 emberrel tartom heti vagy ket heti rendszeresseggel a kapcsolatot.

febr. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én még a munkahelyen is kitaláltam egy fiktív kapcsolatot magamnak mert jöttek egyfolytában ismerkedni. Egyszerűen nem találtam jobb módszert arra, hogy lekoptassam őket.


A szabadidőmben kb 70%-ban itthon ülök. Igazából moziba szoktam kimozdulni pl most legutóbb voltam a Ferrari-n. Vagy ha azt akarom csinálni, de ez is teljes titokban van. Senki sem tud róla.


És ezért is koptatom az ismerősöket, mert az egész életemet átszabná.

Én meg ezt nem szeretném. Nekem megvannak a saját projektjeim, egy másik személy azt leszámítva nem kell.

febr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!