Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mik a legnagyobb...

Szerintetek mik a legnagyobb élethazugságok?

Figyelt kérdés
Személyes tapasztalatokra is kiváncsi vagyok. Esetleg lehet írni még olyan mantrákat, szólásmondásokat, "életbölcsességeket", rossz beidegződéseket, vagy negatív hitrendszereket, amiktől a falat kaparod.

febr. 12. 19:40
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
51%

Én vagyok az, aki eredetileg ékezet nélkül írt (zabáltam és ennyire futotta), csak szólok, hogy ezen az oldalon a többség négy pipás, mert azt könnyű elérni. (Azt jelenti nem vagy extrém megosztó, de nem is adsz mindig seggnyaló, direkt felpontozásra játszó válaszokat.)


De ha így gondolkodtok, akkor tényleg nem csoda, ha szar az életetek. Ezt nem bántásnak szánom, sok az üres közhely tényleg, de ezeket nem a chatgpt találta ki random hasraütésre, hanem olyan emberek, akik úgy tapasztalták, hogy az élet így (is) működik. Nagyon sok hiteles sikeres ember van, akikről lehet példát venni, olyanok, akik nem hatalmas vagyonokba születtek, hanem tényleg meló árán érték el, amit elértek, legyen ez pénz vagy emberi kapcsolatok. Fel kell ismerni az utat, amivel el lehet oda jutni, ha neked meg nem fér bele, mert nem akarsz erre időt szánni, akkor el kell fogadni, hogy MIATTAD nem valósulnak meg a dolgok, nem mások miatt, a körülmények általában kisebb tényező, mint hiszik az emberek. Átlagemberekkel számolva, gondolom az itt válaszolók közül senki nem egy borsodi nyomortanyáról írogat, senkit nem rúgtak ki 16 évesen 6. osztályban az általános iskolából, stb. Minden eszközötök megvan a jobb élethez, csak nem tesztek érte. Ez az igazság. Nem kell szégyellni, csak nem értem a rinyát.

febr. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
56%

Népbíróság, demokrácia,antifa

A népbíróság mindig vérfolyatáshoz vezet sok esetben ártatlanok halnak bele, nem szólhat bele a nép a jogba

A túlzott demokráciát én egészségtelennek tartom, az emberek átmennek arcátlan állatba ha nem nevelik őket

Egy alapvető rasszista hajlam mindenkiben megvan


Felesleges a politizálni.

Minden politika


Nincs barátság nő és férfi között.

Általában nincs, valamelyik mindig akar a másiktól valamit


Nem számít a magasság.

Dehogynem, minden nő egyből ráugrik a magas fickókra, lónak képzelik őket


Azt kapod amit adsz

Nem igaz, én nagyon sok jó dolgot tettem életem során másokkal amíg engem a fél életemen át rúgdostak és rúgdosnak


20 év felett aki szűz, azzal valami probléma van.

20 év még nem feltétlen mérvadó 25 már igen bár általánosan 16-18 között mindenki túlesik a dolgon

Bár én már 13-14 évesen szexelni akartam egyből ahogy beindult a hormonháztartás dehát a korombeli lányok már akkor is az idősebb fiúkra buktak nem ránk


Tanulj, hogy jó állásod legyen, jól keressél

Így van kis módosítással: ez két választás, vagy tanulni kell és akkor lesz diplomád és sok pénzed vagy lehetsz akár jó szakember is szakmunkásképzővel is ha jó munkaerő vagy


A saját szerencséd kovácsa meg minden elérhető kemény munkával is

Normál esetben igen

Minden nem elérhető de azért a legtöbb dolog igen


Akkor megyünk át a hídon, amikor odaérünk

Így van


Ami nem öl meg az megerősít

Mondja az aki lefeküdt aludni fáradtságra panaszkodva aztán úgy elaludt, hogy sosem ébredt fel többet


az ellentétek vonzzák egymást

Nem hiszek benne,nem is tartom egészségesnek a dolgot

Szerintem meg pont a közös vonások vonzzák egymást bár egyeseknek minden mindegy


a pénz nem boldogít

Jaj dehogynem, minden és mindenki megvehető, legalábbis majdnem mindenki


Egyedül rajtad múlik, mi lesz belőled

Ez nem igaz, sok esetben körülményfüggő is a dolog meg, hogy ki meddig tapos el rosszindulatában és irígységében

febr. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
75%

Az is komikus, hogy a vagyonhoz, sikerhez kemény munka kell. :D

Ja amikor valaki beletrónol a milliárdokba és egész életében egy szalmaszálat se kell keresztbe tennie azt hívják kemény munkának?

febr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
92%

“A sors mindig visszaadja a bántást az elkövetőnek.”

“A belső értékek számítanak igazán.”

“Az őszinteség nagyon fontos.”


Ezek egyikét sem láttam beigazolódni 42 év alatt.

febr. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
48%
#23: ezt mind magadtól,vagy valami bullshit-generátor segített?
febr. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 Lazy Lover ***** válasza:
67%
Szinte minden ilyen kamu bölcsesség
febr. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
90%
Ha valami nem sikerül, "nem akartad eléggé".
febr. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
66%

Az igazi:

Létezhet olyan, hogy valakivel nagyon szeretitek egymást. De nincs olyan, hogy valakivel egymásnak vagytok teremtve. Bármikor elcsesződhet bármi, tarthatott az 6 évig is akár, nem fog számítani. Amikor találsz mást, akivel ugyanúgy kijöttök, akkor abból a nézőpontból mégsem tűnik az igazinak az előző.


Lelkitárs:

Úgyszintén. Az emberek a mai világban jönnek-mennek egymás életében. Ha lenne lelkitárs, az különböztetné meg a többitől, hogy ő marad.

febr. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

Teher alatt nő a pálma

(Nekem ez az egyik legutáltabb.)

febr. 13. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

"Mindent meg lehet oldani!" Brrrr. Ez akkor volt érdekes, amikor az ovis gyerekem havonta 1 hetet beteg volt, és ezért nem tudtam visszamenni dolgozni. És az a temérdek szünet..... Nagyszülői segítség nélkül csak így tudtuk "megoldani"


"Ami nem öl meg, az megerősít." A lóf*szt.


"Nem számít a gyerekkor, csak rajtad áll, milyen felnőtt lesz belőled." Aha, azóta tudományoson bizonyított, mennyire is számít.

febr. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!