Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mik a legnagyobb...

Szerintetek mik a legnagyobb élethazugságok?

Figyelt kérdés
Személyes tapasztalatokra is kiváncsi vagyok. Esetleg lehet írni még olyan mantrákat, szólásmondásokat, "életbölcsességeket", rossz beidegződéseket, vagy negatív hitrendszereket, amiktől a falat kaparod.

febr. 12. 19:40
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

Igazándiból valami olyasmit vettem észre, hogy minden ami ilyen megkérdőjelezhetetlen kinyilatkoztatás jellegű, az bullshit.


Persze lehet finomítani, hogy a maga kontextusában talán igaz, de hát amikor valaki rádb.sz egy ilyen "életbölcsességet" az sokszor inkább irritáló, mint segítő. Persze vannak azok az élethelyzetek, és van az a "segítő", aki az adott élethelyzetben az adott bölcseletet hasznosan tudja adagolni. De ez ritka mint a fehér holló.

febr. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Szerintem az hogy a pénz nem boldogít meg hogy tanulj szakmát hogy boldogulj az életben
febr. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
"A gyerek egy csoda" és társai. Miközben azért látunk nem egy olyan esetet, ahol bebizonyosodik, hogy ez nem igaz.
febr. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!