Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én nem bírom a rockereket?

Csak én nem bírom a rockereket?

Figyelt kérdés
Folyton erőltetni akarják másokra a saját idióta zenéjüket és csak lefikázni tudják a többi stílust

márc. 1. 20:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Vigyázz mert állas lesz a vége öcsém!
márc. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Mindenki erőlteti a saját zenéjét másokra, csak nem tűnik fel neki, mert ő azt szereti és azt hiszi, h ez másoknak is tetszik, ha nem szólnak neki, h nem.

Ez nem attól függ, h rocker, rapper vagy épp hard technos vagy.

márc. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Ki erőlteti rád? Pont a rock, ami háttérbe van szorítva a pop, rap stb-vel szemben és senki nem tolja az arcodba.
márc. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk egyiket sem csinálom, sőt, az olyan ismerőseim, barátaim sem, akik szintén rockerek.

Ettől még persze nincs kizárva, hogy van, aki ezt tette/teszi, de én eddig még ilyennel nem találkoztam.

márc. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Az egyes nagyon kemény gyerek!
márc. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%

Alapvetően még igazad is lehet, de Magyarországon ez nem csak a rockerekkel van így, az emberek többsége meglehetősen egyszerű.

Pl. én szeretem a focit, de egyszerűen a legtöbb drukker annyira primitív és beszűkült ebben az országban, hogy inkább kerülöm őket.


A rockzenében meg eléggé jellemző a beszűkültség, ami nem is csoda annak tükrében, hogy még egy shockmagazinon sem tudnak mit kezdeni mondjuk egy nu-metallal, csak Slayer-rel vagy Megadeth-tel.

A legtöbb magyar rocker ott tart, hogy Ossian, Tankcsapda, azt kész.


A magyar emberek többsége proli: beképzelt, erőszakos, meglehetősen tájékozatlan, buta, igénytelen emberek, sokat nem szabad várni tőlük.

márc. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki aszt hallgat amit szeretne, de a rock zenével én se vagyok kibékülve.
márc. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

“Folyton erőltetni akarják másokra a saját IDIÓTA ZENÉJÜKET, és csak LEFIKÁZNI tudják a többi stílust”


Miért, te nem ezt csinálod most?

márc. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
79%
Nyugi, ők sem bírnak téged :pp
márc. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 veterán vas ***** válasza:
100%

Nyugodj meg kérdező, ez a hozzáállás kölcsönös!

Teljesen mindegy, hogy valaki milyen zenét kedvel, mindig érkezik rá olyan válasz, hogy az egy idióta stílus vagy irányzat, és azt föltétlenül le kell fikázni.

Szóval hazánkban teljesen legálisan szidhatja a rocker a popzenét, a musical-kedvelő a mulatóst, az opera rajongó a népzenét, és sorolhatnánk ennek a kölcsönös utálkozásnak valamennyi változatát. 😂

márc. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!