Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én nem bírom a rockereket?

Csak én nem bírom a rockereket?

Figyelt kérdés
Folyton erőltetni akarják másokra a saját idióta zenéjüket és csak lefikázni tudják a többi stílust

márc. 1. 20:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez bármelyik műfajjal előfordul. Elitista metál ősök, rockerek, hipsterek stb. A kedvencem a 6-oshoz hasonló. Az sem elég, hogy a választott műfaj az egyetlen és az igazi, ezenfelül még a műfajon belül is vannak "fake" és "true" fanok amik bizonyos feltételekhez vannak kötve. A mainstreamet ismerni kell, de az kevés,mert ha csak azt ismered akkor "poser" vagy. Hülyeség az egész. De persze mindneki tartozni akár valahova. Tartozni is, meg elkülönülni is a többiektől. Ez mindig is így volt és valószínűleg lesz is még ilyen. Van bőven szubkultúra amiből válogatni tudnak. 🤷‍♂️
márc. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

"A kedvencem a 6-oshoz hasonló. "


Nem biztos, h sikerült értelmezned, mit akart a 6-os, azaz én írni.

Nem rémlik, hogy bármilyen rangsort írtam volna az együttesek kapcsán.


Arra céloztam, hogy sok magyar ember leragad 2-3 ősrégi együttesnél, és minden mást utál, mert az nem igazi, vagy nem elég "true".

Na, én az ilyen embereket nem szeretem, akik pl. köpködtek, mert Linkin Parkot, vagy Slipknotot is hallgattam.


A shockmagazin meg pont ezért egy hulladék oldal.

Tiszta őskor. Dögunalmas, erőltetett kritikák, főhajtás minden mainstream ismertebb együttes előtt, új bandát viszont sosem ismertem meg ott, ahogy sokszor gusztustalan "kritikát" írnak mondjuk a Limp Bizkitről.

márc. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
74%
Hát én meg pont azt látom, hogy a kocsiból sem a rock üvölt, a telefonon se Black Sabbathot hallgat kihabgositva a buszon vagy az utcán a suttyó primitív és az udvaron sem Deep Purple ordít, hanem kivétel nélkül valami fosadék techno puttyogás, nyervákolás. Esetleg valami műcigány mulatós szar. Pontosan azok az igénytelen szemetek, akik ezeket a hulladékokat hallgatják. Sok tahò, primitív állat.
márc. 6. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
80%
13, letahózol, primitívezel, valakit csak mert nem szereted a zenét amit hallgat ismeretlenbe... Azt hiszem te sem vagy különbb.
márc. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!