Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem számít dicsőségnek...

Miért nem számít dicsőségnek ma már aki szó szerint nyomorékra dolgozza magát?

Figyelt kérdés

Anyukám 48 éves mára már alig bír menni a sok munkától, magadvérnyomása lett, legkisebb dologtól ordítozik, tönkre ment az idegrendszere.

Kert, tanya, állatok, szó szerint hajnali 4:30 kor kell minden reggel, és utána 2 naponta rengeteget főz házimunka, hatalmas kert, így házimunkával havi 300-400 órát dolgozik. Én nem akarok ennyit dolgozni és undorító féregnek tart. Azt mondta bezzeg az én időmben, meg lusta féregnek tartja aki csak ilyen havi 170 órákat dolgozik. Azt mondja éjszakázás után nem feküdni kell, hanem hatalmas kertet művelni, meg utálja azokat a nőket akik nem főznek minden nap.


márc. 6. 13:58
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
63%
Mert regen a paraszti erkolcs szerint az nem ember, hanem naplopo, parazita, eloskodo, aki nem dolgozik megallas nelkul reggeltol-estig, minden aldott nap. "Aki nem dolgozik, ne is egyek!" - szeretik harsogni a szlogent a mai napig azok, akik meg mindig nem birtak kivakarozni es elhagyni ezt a metelyt. ;-)
márc. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
85%
Hasonló korú kollégám alacsonyabb fizuval mint én szintén a szívén viseli a cég sorsát, aztán utolsó munkás kb. Fagyizni nem jöhetett velünk nyáron mert nem volt meg a rangja annak ellenére hogy minden szar a nyakába van varrva. Természetesen ha délbe kezd akkor is bent van reggel 8-ra, és ha reggel 8-kor kezd akkor már reggel 7-re annak ellenére hogy úgy van kezelve mint egy rongy. Egy agyvérzésen van túl. Mondtam már neki hogy Katalin, ha így folytatod itt fogsz meghalni munka közben és másnap szomorúan de mosolyogva behívunk a helyedre valakit interjúra. Nevetett, de fel nem fogta vagy nem akarta felfogni.
márc. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
79%

mért vannak ilyen buta emberek?ha pisti dolgozik napi 23 órát mért kéne istenítsem?nekem attól jobb lessz?ide adja a fizetését?vagy mi a tósz?

ha én nem dolgozok,ahhoz sincs senkinek semmi köze,nem ez alapján kéne megítélni embereket

márc. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Mert egy lélektelen világot képzett magának a társadalom.
márc. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Azert mert még nem ébred rá hogy egy rabszolga
márc. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Ez az anyád élete, nem a te életed!
márc. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Seila ***** válasza:
100%
Őt sajnos csak egy betegség tudja majd megállítani, bocsi... munkára van beprogramozva, ebben nőt fel, így szokta meg.
márc. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
84%
Van az én családomban is ilyen aki nem tud megülni a seggén, ha ő megáll akkor "megáll" az élet, mindig kell valami, bosszankodni, idegeskedni, plusz munkákat gyártani, stb. Nagyon fárasztó!
márc. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
78%

Huh, ne is mondd, 18-as, engem is végtelenül lefárasztanak az olyan emberek, akiknek mindig menni kell valahova, mindig csinálni kell valamit, akkor is, ha tök felesleges az adott dolog és nem elég, hogy egy percig nem bírnak megülni a seggükön, de legalább még cseszegetnek is mindenkit a környezetükben. Jó esetben “csak” azzal, hogy menjenek velük, a másik meg a “lusta disznó vagy, nem csinálsz semmit” kártya. És őt mégis ki a rosseb kérte, hogy pezsegjen állandóan?

Általában ez a tulajdonság kéz a kézben jár az önjelölt mártír szerepkörrel is, amit végképp utálok…

márc. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
78%
Egyuk regi munkatarsam azert ment be szombaton is dolgozni hogy a cegnel tudjon zuhanyozni, ne otthon használja a vizet
márc. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!