Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mostantól az egész életem...

Mostantól az egész életem arról fog szólni, hogy megcáfoljam a volt barátnőm állítását?

Figyelt kérdés

Hosszú történet, de a lényeg.

Volt egy barátnőm tavaly, aki szakított velem. Nagyon megviselt a dolog, hosszú időn át lényegében hulla voltam. Aztán történt valami, és elengedtem a csajt az életemből, már nem vágyom rá.

Az utolsó telefonbeszélgetésünk azonban nem megy ki a fejemből. Azt mondta nekem, hogy belőlem már soha nem lesz férfi.

Dühített engem, hogy így lenéz, és rá akarok erre cáfolni.


Szóval nagyon erős személyiség fejlesztésbe kezdtem.

- elkezdtem jobban spórolni a pénzemmel, így ma annyi pénzem van, mint eddig sosem.

- Ősszel folytatom a tanulást. A volt barátnőm ugyanis egyetemista, tehát értelmiségi. Nekem jelenleg alacsony iskolai végzettségem van, de magasabbat akarok.

- a csajokkal szemben már egyáltalán nem vagyok olyan ragaszkodó, mint régen. Már nem akarok egy nőt mindenáron megtartani.

- hatalmas terveim vannak, hogyan vigyem sokkal többre, de az élet kis területein változtatok. Pl. a lakásban nagyobb rendet akarok tartani, hogy ne legyenek szétszórva a cuccaim.


Stb... Szóval az egész életem elkezdett más irányba menni, mert rá akarok cáfolni arra, hogy a volt barátnőm tévedett. Nincs igaza, hogy belőlem már nem lehet férfi.

Mostantól az életem az exem cáfolatáról fog szólni?


márc. 10. 18:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

"Habár remélem, az én oldalamon akkor egy nála jóval csinosabb és értelmesebb nő lesz."


Idáig csak gyenge embernek tartottalak, ezzel együtt szánalmasnak is.

márc. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Ahogy gondolod. Gondolom nő vagy, és az ő oldalán állsz, szerintem meg semmi szánalmas nincs abban, hogy azt akarom, hogy megpukkadjon a méregtől, hogy azt látja, hogy egy sikeres férfi lett belőlem, akit nála sokkal jobb nők imádnak.

Sőt, őszintén szólva megpukkadhat más is, akit zavar a tervem.

márc. 10. 20:33
 13/15 anonim ***** válasza:
41%
11-es, miért rontod a 3 és fél pipások jó hírnevét :)
márc. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
59%
Azért hat rád ennyire mert mélyen belül úgy érzed, igaza van. Hajrá, mindegy mi az indíték, az eredmény neked lesz hasznos. Mondjuk mire odáig érsz már eszedbe sem fog jutni a csaj, annyira másról szól majd az életed.
márc. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Velem ugyan ez történt csak női oldalról. Megismertem picivel több mint 2 éve egy srácot. Ő azzal "szakított" hogy nem érez irántam semmit...nem lett szerelmes. Pedig vele töltöttem a karácsonyt és a bipoláris depressziója ellenére is próbáltam támogatni stb. Azért persze az jól esett neki hogy a közel 2 éves szexmentes êletét felráztam. Erre jó voltam...



Na én is hittem neki. Tényleg elhittem, hogy nem vagyok szerethető. Nem vagyok nőies stb (pici alacsony, vêkony lány vagyok) egy nálamnál jóval teltebb csöcsös félfrancia picsával jött össze.

Én korházba is kerültem mert levitt az életről az egész újra elkezdtem szorongani stb..

Fêlbehagytam az egyetemet is.


Hogy rácáfoljak összejöttem az első trve arcnak tűnö sráccal aki viszont már az első másfél hónap után lelkileg zsarolt és kêsöbb fizikailag is bántalmazott. De mivel elhittem, hogy ezt érdemlem és mivel zsarolva voltam nagyon nehéz volt kijönnöm abból a kapcsolatból.


Most már nem akarok rácáfolni. Újra folytatom a félbe hagyott szakomat ês most azt próbálom nézni ami nekem jó.


Próbálj meg te is inkább arra koncentrálni ami neked jó, ami boldoggá tesz. Arra a picsára meg tegyél magasról. Úgysem szembesül a sikereidel. Ne neki akarj bizonyítani hanem csakis a saját céljaid felé haladj.

márc. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!