Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más nő is utál főzni vagy...

Más nő is utál főzni vagy csak én vagyok így vele?

Figyelt kérdés
mikor főznöm kell már minden bajom van,cselédnek érzem magam,már hányingerem van a hústól is.

márc. 14. 17:08
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
nem kamu 64 éves vagyok és 5 gyereket neveltem,
márc. 14. 21:07
 22/27 anonim ***** válasza:
66%
Azért kamu, mert az nem lehet, hogy most is csinálod, folyamatosan.
márc. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
68%

Dehogynem. Anyukám is ennyi idős, állandóan a kaja körül forog. Mit főzzön, hogy főzzön. Bárcsak öntudatra ébredne, és legközelebb azt mondaná, ha megyünk, hogy rendeltem egy pizzát, egyetek, azt dumáljunk.

Neked kire kell főzni? Felnőtt gyerekeid vannak.

márc. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
a gyöpös férjemre meg a két fiatalabb gyerekre kell főznőm,de legjobban a férjem várja el tőlem mert az anyja úgy nevelte a főttkaja a kaja a szendvics az nem vagy a vajas kenyér
márc. 14. 21:16
 25/27 anonim ***** válasza:
76%
És ez nem tűnt fel az évtizedek alatt, mióta házasok vagytok?
márc. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
52%
Ez egy olyan tevékenység amitől a nő nőiesebb lesz, a férfi meg férfiasabb.
márc. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
76%
Főzne a fene rájuk. Gondolom a gyerekek bőven 30-asok, tessék, lehet önnállósodni, magukra főzni, elköltözni. A férj meg gondolom nem kisgyerek, hogy ne tudna magának csinálni egy rántottát. Írom mindezt férfiként. Én mondjuk pont szeretek főzni, párom nem. Én vegán vagyok, párom meg utálja a vegán kajáimat, szóval kénytelen külön főzni magának.
márc. 15. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!