Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másik társaságára való féltéke...

Másik társaságára való féltékenység?

Figyelt kérdés
kár,hogy nincs olyan kategória a kérdezés felületi résznél, hogy emberek=pszichológia. igazából erről az oldalról szeretném veled elemezni, ezt a pár tulajdonságot: adott két(valakinek ismeretlen valakinek ismerős lehet) csoport. akik egyik napról a másikra összekerülnek. a megszokott csoportodból elhívnak valahova de lemondod különböző okok miatt mint az eleve kései munkavégzésetekre és jelenlegi pozidciótoktól+lakhelyed közti távolságra hivatkozva(amit nem akarnak megérteni, elfogadni, és térden állva könyörögnek ha törik ha szakad). nap végén hazamenet mintha direkt "elbújva" igaz, láthatólag várnak rád, de (több látványosan nagy lépésnyi helyű) méterről ahelyett hogy odajönnének hozzád állnak mint két kivert f... és végig sasolják ahogy haverkodni próbálsz az új csoportotokkal... elindultok a villamosfelé de közben összetalálkoztok, akik meghívtak és elkezdik lehurrogni a fejed hogy így meg úgy, meghogy bezzeg a másik csoporttal egyből eltudsz indulni... stb.(hozzátenném, hogy erre az az érved, hogy arról nem tehetsz hogy nekik is ugyanazon a villamosvonalijáraton vezet az utatok hazafele akárcsak neked 3éve, és hogy nyugodtan odajöhettetek volna hozzánk az elején is) megy a nagy brühü brühüzés feléd. (a másik még megisdob az éppen elszívott cigicsikkével) de napközben meg nyalni próbálnak feléd...
márc. 22. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Én csak azt tudom írni, hogy amikor a velem való találkát mondta le valaki hogy "semmire sincs ideje, hulla fáradt", aztán közben másokkal találkozott, elmondhatatlanul rosszul esett.

Nem is beszélve arról amikor valaki a lemondott találka idejében (hogy "azonnal megy haza, rosszul van, nem tud találkozni") Fb-n másokkal bulikázik.

Az ilyen játszmák nem tudom miért vannak.

Én egyébként nem lesnék meg/ellenőriznék senkit, csak ha kiderül ilyesmi, az nagyon fáj.

márc. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1es

ahogy irtam is egybol hazafele mentunk mint ahogy mindig minden egyes szokásos unalmas random nap is. es nem helyette kulon "programot" beszervezni nelkuluk. jelen esetben egy mint ahogy irtam is arrol nem tehetek hogy ugy hozta ossze a sors hogy ok nekik is ugyanazon a villamosvonali jaraton kelljen hazamennunk.pont ezert igaszsagtalan feloluk ez az egesz hozzaallas.

márc. 22. 20:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Kicsit off: Az értelmezésben segítene ha használnád a helyesírás szabályait és megfelelően tagolnád, fejezetekre bontanád a mondanivalódat.
márc. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!