Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted melyik a “legideális...

Szerinted melyik a “legideálisabb” életkori szakasz egy férfi életében?

Figyelt kérdés

márc. 26. 01:29
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
10-es, kinek mi a prioritás? Szubjektíven közelítsd meg a kérdést, másképp nem is lehet. Ha így se megy, akkor sehogy...
márc. 26. 09:08
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nemtől függetlenül mindenkinél a 20-40 közötti, azért mondom ezt, mert én még csak 33 vagyok, szóval nem látok 40 fölé, de gyanítom akkor sem áll meg az élet, csak mondjuk párkeresés szempontjából nehezebb lehet, ha szingli 40-es vagy, mindneki házas, gyerekek, most 30-asként még nem tapasztalom ezt, vannak azért szinglik gyerek nélkül.

De 20 fölött elkezdesz szabad, önálló ember lenni, gyakorlatilag azt csinálsz, amit akarsz.

márc. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
75%
Hát tényleg az a kérdés, hogy mihez ideális. Sportolni, élményeket szerezni a húszas évek. Egzisztenciát építeni, szakmailag fejlődni a harmincas évek. Hatással lenni, építeni valamit a negyvenes évek.
márc. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Amíg van haja.
márc. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a tizes években kell elsősorban kiélni magad, bulizni, csajozni, gamelni ilyenek, huszas évek szerintem a munka megteremtése és az anyagi alapok biztosítása, harmincas évek az önmegvalósításról szól már.
márc. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!