Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Irigyletek azokat, akik...

Irigyletek azokat, akik gazdagságba születtek?

Figyelt kérdés
Én igen. Manapság pénzzel a legtöbb dolgot el tudod intézni. Nem kell a költségek, rezsi stb miatt aggódni. Költhetsz az egészségedre, minőségi ellátást kaphatsz. Egészséges ételeket vehetsz magadnak. Persze ugyanúgy lehet emellett is dolgozni, de nem kötelező. Mennyivel könnyebb az ilyen élet.

márc. 27. 06:38
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
78%
Én szegénységbe születtem, de baromi sok munkával kitörtem belőle. Soha nem irigyeltem senkit, az még senkit nem vitt előre.
márc. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
65%

Én jól szituált családbol származom. Mivel a másik oldalt nem ismertem igy nekem az össze se állt, hogy de jo amiben vagyok. Nekem ez alap természetes volt. (Csak akkor tudod hogy vmi jó, ha ismered mellé a rosszat is. Egyébként sima norma.)


En csak azt láttam hogy megvan mindenunk szép ház megvehetünk bármit, anyámék mégis őrületig veszekednek minden nap de betegesen, aztán anya minket ver és tinikortol állando rabságnak is éltem meg mivel soha nem engedtek el csak a suliba es vissza, teljesen antiszoc is lettem aki beszélgetni se tud.


En igy felnove csak azt tanultam meg, minek a pénz meg szép ház is. Nem ér az semmit.

Rá se mentem a pénzhajkurászásra, csak az motivált hogy szerelem normális társam legyen. Semmi más.

Képes voltam bármikor felmondani csak mert szakitottam es uj eletet akarok kezdeni pl kulfoldon. Aztán mikor a kulfoldivel is szakitottunk megint felmindtam mert haza akarok jonni elegem volt külföldbol.

Es igy tovabb. Pasik voltak csak az értelme barminek is.

márc. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
61%
*Tinikorban szép ház nekem egyenlo volt az aranykalitkával.
márc. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos az élet igazságtalan. Vannak olyanok, akiknek csak megszületni volt nehéz (vagy még az sem). De a többségnek saját magának kell megteremteni a normális élet feltételeit.
márc. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Nincs olyan, problémája, hogy ha mondjuk nincs pénze és lerobban az egészsége, akkor a gyógyszereket fizesse ki, az élelmiszert, vagy a rezsit..
márc. 27. 06:47
 6/39 A kérdező kommentje:
Lehet pénzeszsákon ülve is szomorúnak lenni, de ha nincs pénzed garantáltan boldogtalan leszel.. Egy gazdag depressziós boldogabb, mint egy szegény depressziós.
márc. 27. 06:51
 7/39 anonim ***** válasza:
83%
Igen, sokszor gondolok arra, hogy milyen ember lennék, miket csinálnék, ha nem számítana a pénz.
márc. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
32%
Nem, mert mindene megvan és így hamar rájön, hogy nincs miért küzdenie.
márc. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
54%
Másnapsag azért nem lehetetlen osszehozni egy olyan anyagi színvonalat, hogy ne kelljen nézned az árakat a boltban.
márc. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
8# Ez nem igaz.. Ha valakinek sok pénze van, attól még ugyanúgy bejárhat dolgozni, ugyanúgy lehetnek hobbijai és elfoglaltságai. Ugyanúgy kitűzhet célokat magának.
márc. 27. 07:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!