Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők szemében autó nélküli...

Nők szemében autó nélküli férfi hogy képes mégis férfias maradni?

Figyelt kérdés

Munkahelyen láttam hogy ez a pasi mindig bicajjal jár be dolgozni, sőt van hogy bejön busszal és délután látom hogy ilyen futó cuccban fut haza basszus.


Szerintem 3 év alatt jó ha 3-4 x láttam hogy robogóval jött, de pl. autóval még soha nem láttam.


És ami tök fura hogy a nők a háta mögött ilyen pozitívan nyilatkoznak róla hogy milyen sportos, kemény pasi stb.


Más is sportol, edzőterembe jár azért mert autózik.



ápr. 1. 11:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tudsz még mindig ezen kattogni? Fogadd már el, hogy nem minden férfinak van autója, nem is mindenki akár, és nem mindenki szeretne vezetni. Nem ettől lesz egy férfi férfi.
ápr. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Meglepő lehet, de nem mindenki olyan anyagias pitsa, mint te
ápr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Most hogy is van ez? Az autó férfias dolog? Csak mert én nő vagyok, és nekem három is van. És totál nem érdekel, hogy egy pasinak van-e autója. Nem attól férfias, hanem a viselkedésétől.
ápr. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ne irigykedj a kollégádra,semmi értelme.Mindenki azzal gazdálkodik,amilye van.Az autó csak egy dolog a sok közül.
ápr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#14 amije
ápr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

15#

Köszi

ápr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

XD

Engem a feleségem hord munkába

Egy helyen dolgozunk.

Kinemxarjale.

Csak egy konzervdoboz 4 keréken...

ápr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!