Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az előző melómból agresszív...

Az előző melómból agresszív viselkedés miatt rúgtak ki, még mindig indulatkezelési nehézségeim vannak, de most van új munkám és nagyon félek hogy itt is valakinek nekimegyek mert felidegesít. Mit csináljak, hogy nyugodt tudjak maradni?

Figyelt kérdés
Csúnyán káromkodok és verekszek sajnos ha valaki beszól vagy ki javít. Gyerekkori traumák miatt vagyok ilyen.

ápr. 10. 11:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
6%

https://www.youtube.com/watch?v=RB-afURlP9w


Ez nagyon egyszerű és nagyon hatásos rúgás. Valamint monoklit sem hagy. Ha már csinálsz valamit, akkor csináld jól.

ápr. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
80%

#10:

Jól van, majd látogasd akkor meg a sitten és vigyél neki virágot.

ápr. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
9-es: nagyon leegyszerűsítve: a konfliktuskezelési módszereinket a velünk született habitusunkra, hajlamainkra stb. építve elsősorban a szüleinktől, másod, harmad, nagyed stb. sorban a növekedésünk alatt velünk interakcióba kerülő emberektől tanuljuk. Sajnos ha valaki olyan közegben nő fel, ahol a körülötte lévők egyetlen konfliktuskezelési, problémamegoldási eszköze az üvöltözéstől a fizikai bántalmazásig terjedő skálán található meg, akkor az a gyerek erre lesz kondícionálva, hogy így oldunk meg problémákat, így ütköztetünk véleményeket, így fejezzük ki ha nekünk valami vagy valaki nem tetszik. Annyiban hibás a kérdező, hogy miután már - gondolom évek óta - látja és tudja, hogy az átlag (normális) emberi kommunikációs, problémamegoldási, konfliktuskezelési eszköztára erősen hiányos, még nem keresett szaksegítséget, ha önmaga NEM jutott egyről a kettőre.
ápr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
18%
Szedj magnèziumot meg magas dózisú B-vitamint,triptofànt is ajànlanèk attól kiegyensúlyozottabb és boldogabb leszel.
ápr. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkori traumák vagy nem,magadon kell dolgoznod,nincs más választás!

Egy jó pszichológust érdemes felkeresni,tud segíteni ebben.Én is nehezen kezeltem a konfliktusokat,de meg kellett tanulnom.Volt,hogy egy faszekrényt törtem be ököllel,meg kiabáltam másokkal,mondjuk engem nem rúgtak ki,még mindig itt vagyok több év elteltével.

Arra figyelj,hogy akármennyire dühös vagy,fizikailag ne menj neki senkinek,inkább káromkodj egy cifrát hangosan.

Nekem is meg kellett tanulnom,hogy egy munkahely az bizony ilyen,lesznek akik be fognak szólni,lekezelnek,bunkóznak,igazságtalanságok fognak érni.És néha igen kemény leckéket fogsz kapni,ahol okosnak kell lenned.Nem rúgathatod ki magad mindenhonnan.

ápr. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Majd egyszer emberedre találsz, az lesz neked a legjobb orvosság erre a "problémára".
ápr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!