Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lennél gyerek ebben a világban?

Lennél gyerek ebben a világban?

Figyelt kérdés
Miben volt másabb a gyerekkorod a mostani generációnál?

ápr. 10. 21:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen lennék gyerek megint, akár ebben a korban is. De rosszabb lenne, mint régen, engem ez a folytonos szülői kontroll zavarna. Bárhol, bármikor elérnek telefonon / messengeren vagy engem, vagy a tanárt (meg a tanár is őket), mire hazamegyek iskolából, már tudják, milyen jegyeket kaptam, stb... Meg mindenkit hurcolásznak mindenhova kocsival. Persze a gyerekek is vevők erre, kollégáimat állandóan hívogatják mobilon a gyerekeik az iskolából minden marhaság miatt. Borzalom. Önállótlanok, nyápicok a mai gyerekek.
ápr. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem lennék, mert minden az okostelefonról, szutyok közösségi oldalakról szól, amikkel nem tudok azonosulni. Jelen volt ez már kamaszkoromban is, de nem ennyire és nem ilyen fiatal korban, attól egyenesen rosszul vagyok, hogy 10-11 éves gyerekeknek Facebookja, Instája van, Tik tokoznak, posztolgatnak. Én játszottam a barátaimmal, fogócskáztunk, télen szánkóztunk (ok, akkor még volt hó), nyáron medencéztünk, játszótereztünk. Ma ezek “cikik”, hát nem tudom, mi még 12 évesen is elvoltunk a játszón. Csomót babáztunk is 10-12 évesen, unokahúgom már második osztályban kijelentette, hogy ez milyen dedós (okostelefonhoz persze nem az, a szülők szerint sem). Ma meg 12 évesen smink, posztolás, pasizás, netán már a pia, cigi is befigyel.
ápr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
Soha többet nem lennék gyerek főleg ha olyan családba kéne megint felnőnöm mint amilyenbe felnőttem de ha normális családba születnék akkor sem,mert ha az ovodára vagy az iskolás korszakra gondolok már attól rosszul vagyok,egész iskolás koromban gyomorgörcsel és rettegéssel csináltam végig biztos hogy még egyszer nem csinálnám végig.inkább véget vetnék az életemnek
ápr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem lennék gyerek. A családom egy ideig még okés volt, de az iskolai zaklatások - na, ezekben volt részem egészen általánosban és még középsuli 1-2-ben is.

Gyűlöltem az iskolát, minden nap gyomorgörccsel mentem be... és sorolhatnám. Még egyszer nem csinálnám ezt. Soha.

ápr. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
A mai normáknak megfelelés közben nem lenne időm gyerekkort megélni, - legyen az gyerek 2024-ben, aki szerint ez rendben van!
ápr. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!