Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kedvelitek ezt a kora nyári időt?

Kedvelitek ezt a kora nyári időt?

Figyelt kérdés
Nekem hirtelen ez nagyon meleg, ráadásul lassan április közepe van, de szerintem korai még. Mi lesz nyáron? Mit szóltok ehhez az időhöz? Állítólag jövő héten meg annyira le fog hűlni, hogy gyenge fagy előfordulhat.

ápr. 11. 12:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
78%
Nem, 3 éve folyamatosan tavasz nyár . Erdők gyümölcsösök pusztultak el mert a kérget féreg rágja a hörcsöginvázió a gyökérzetet, róka bagoly nincs ami kiirtsa. Le fog égni vagy rohadni a termés , annak nem jó hirtelen állandó 30 fok vagy felette , cserkó meggy szezon 2-3 hét a 1,5 hónap helyett . Nyáron nincs friss vihar mert ha néha esik pára lesz vagy 22fokos meleg eső zuhog órákig , elmegy a felhő rögtön éget a nap . Mindez csak itt középen keleten . Ami energia pénz megmarad fűtéssel azt a hűtés elviszi, minden dolog ára egekben .
ápr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
49%
Ez a húsz fok teljesen szuper, de a nagyon erős napfénytől sokat fáj a fejem.
ápr. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
61%
Én nem bánom, legalább lehet kint sportolni. Ha nem lesz nyáron 40 fok, akkor én boldog vagyok.
ápr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
59%
Én nem kedvelem sem ezt, sem a nyarat.
ápr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Noren1989 ***** válasza:
53%

Nagyon nem.


Màr izzadok. A napsütés, pollenek konkrétan megőrjítenek.

ápr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Érdekesnek tartom, de az év elejétől kezdve fura az időjárás. A tél igencsak rövid volt, talán 2 hétig volt igencsak hideg, most beköszöntött a "nyárelő". Korábban meg az volt, hogy május közepén köszöntött be csak a melegebb tavasz*/nyár, pl.: 2022-ben is így* volt.
ápr. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
65%

"Aggódok milyen földet hagyunk itt a következő generációnak."


A robotoknak! (4. ipari generáció)

ápr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
65%

#11

“ Nyáron nincs friss vihar mert ha néha esik pára lesz vagy 22fokos meleg eső zuhog órákig”


Hol? Tavaly siófokon tizenpár fokos esőben próbáltunk “nyaralni” júliusban…

ápr. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nem a meleggel van bajom (a hideggel se lenne), hanem a rohadt nagy hőingással. Gyűlölöm, hogy napközben strandruhában indulhatnék el, de késő este meg kabát, hosszú nadrág kell (vagy fordítva, ha reggel indulok és délután jövök haza). Ma is speciel 23 fok van (ami napon inkább 26-28), estére meg mond 9-10-et.
ápr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Szomorú, ha már most áprilisban nyári meleg van :( Nyáron meg az ember beledöglik a 40 fokba.
ápr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!