Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Demotiváltság egész életemben?

Demotiváltság egész életemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 26 éves nő vagyok. Válófélben vagyok, valahogy itt döbbentem rá több dologra.

Már egészen kiskoromban sem érdekelt semmi. Nem barátkoztam, a gyerekek elkerültek. Általános iskolában sose nyitottam ki egy könyvet sem, de ennek ellenére kényszeresen jól akartam teljesíteni (ami persze nem sikerült).

Otthon vertek minket, egyfolytában rumlis volt a ház, anyám veréssel vett rá minket a házimunkára. Zavart a kupis szoba, de sose vettem magamon erőt, hogy pakoljak (testvéreim se). A gondolataim egyfolytában akörül forogtak, hogy miként lehetne rend és tisztaság körülöttem.

Arrók sem volt fogalmam, mit tanuljak tovább. Már annyi idősen is megmondtam, hogy az ember még túl fiatal egy ilyen döntéshez.

Középiskolában sem tanultam semmit, közepes lett az érettségim.

Egyfolytában próbáltam megfelelni az embereknek, közben mai napig van egy negatív aurám, ami nyers modorral párosul. Viszont vannak napok, amikor reményekkel és pozitív gondolatokkal vagyok tele.

Második komoly munkahelyemen vagyok (jelenleg Gyeden), pár hétig voltam ott is elszánt. Fizikai fájdalmat okozott sokszor bemenni dolgozni. Nem sikerült ott sem senkivel barátságot kialakítani, vagy esetleg egy társasághoz csapódni (egyszer voltam csapatépítőn, azóta sem hívtak).

Szeretem a kisfiamat, de nem okoz olyan örömöt, mint egy anyának kellene. Nem köt le vele a játék, a mondóka. Viszem őt klubokba, ezeket imádja, én meg hányok az emberektől.


Itt vagyok, hogy újrakezdhetem az életemet. Nem részletezem milyen rossz döntéseket hoztam, de van adósságom, emellé semmim nincsen. Sokszor eszembe jut, hogy csinálhattam volna másképp....

Egyszerűen egyik napról a másikra élek, várom mikor legyen este.

Nincsenek terveim, céljaim, továbbra semmi sem.


Lusta vagyok. Sportolni, takarítani, pakolni. Mindent felhalmozok, élek a kupiban, majd gondolok egyet és kitakarítok,nde a rendet nem tudom megtartani magam körül. Ezután jön a rosszkedv. Évek óta ez megy.


Érdemes szakembert megkeresni? Hiszen magam sem tudom mi a konkrét problémám. Talán az, hogy egyszerűen semmi nem okoz örömöt.


ápr. 13. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Érdemes szakembert megkeresni. És a problémáid a gyerekkorodból fakadnak, a rossz házasság már max annak a következménye.

(Én személy szerint gyereket sem vállaltam volna ilyen feldolgozatlan múlttal… és szerintem senkinek sem kéne)

ápr. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 igazából sosem gondoltam bele, hogy ekkora a probléma, csak az utóbbi időben.
ápr. 13. 15:15
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Kedves Kérdező, szerintem is, igen, fordulj segítségért, még nincs elveszve minden, ha most kilátástalannak tűnik is a jövő. Remélem,hogy megtalálod,hogy kinek lettél teremtve,s mi az,amiben kedved lelheted. Szívből ajánlom,hogy keress fel akár keresztyén lelkigondozót,valamelyik közeli gyülekezetben. Üdvözlettel, 28 N
ápr. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen,keress fel szakembert,ez így semmiképp sem jó.
ápr. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
A szüleidnél kezdődött a probléma, hogy csak verni tudtak, de semmit nem foglalkoztak veled, nem beszélgettek, nem neveltek, nem tanítottak semmire. A szakember nem fog felnőttként megnevelni, utat mutatni. Neked kell ráérezni, mi lenne a helyes, mi az ami kimaradt az életedből és valamelyest pótolni. Ezt csak te tudod már magadnak megadni. Legyen ez a változtatás a cél, ami inspirálni fog.
ápr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!