Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 30as korosztály! Miben változo...

30as korosztály! Miben változott a testetek és a gondolkodásotok a 20as éveitekhez képest?

Figyelt kérdés
minden pozitív negatív külső belső tulajdonság érdekel
ápr. 15. 16:02
1 2
 11/13 Metionin ***** válasza:
Alapból elég sovány vagyok, 22 évesen egy baleset miatt sajnos ropira fogytam. Ezt sikerült visszaépíteni úgy, hogy sokkal jobb testem lett, mint előtte volt. Gondolkodásban: sikerült túllépni a megfelelési kényszeremen, ami a húszas éveim elején még nagyban megkeserítette az életemet. Sokkal jobban tudok határokat húzni, önzőbb lettem de egészséges mértékben.
ápr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Elhíztam, felszedtem vagy 25 kg extrát, fizikailag elhagytam magam. Gondolkodásom nagyon sokat változott, már nem tartom magam alsóbbrendű embernek a többi emberhez képest, rájöttem, hogy nekem is vannak értékeim. Az emberekkel is óvatosabb lettem, nem adom már ingyen a bizalmam.
ápr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
15 eves korom ota edzek, igy igazabol meg jobb is mint a 20as forma. Altalaba 25nek neznek. 33f
ápr. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!