Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jó az embereknek, hogy...

Miért jó az embereknek, hogy felteszik az életüket a tiktokra?

Figyelt kérdés
Ñemrég regisztráltam. A főzős vagy vásárlós ötletes videók jók. De jönnek szembe olyanok, hogy az ebredéstől kezdve a napjukat videózzák. A kis gyerekeik minden mozzanatát is. Még a privát facebook is necces, de itt több ezren is látják. Ez miert jó nekik? Tényleg érdekel mindem rosszallás nélkül. Én csak receptes videókért regisztráltam, az tetszik.
ápr. 24. 06:48
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Mert lehet vele pénzt keresni.

Ha egy videódat 10 ezer felett megnézik, kapsz kb. 2.500 forintot.

A "lájvokról" nem is beszélve. A másik életére mindig jobban kíváncsiak az emberek. Mit csinál, mit vesz. Ezt megtekintik rengetegen.

Plusz mert nekik így jó.

Találd ki te is, hogy miben vagy tehetséges, aztán hajrá, mert ez a jelen és szerintem még a jövő is.

Nekem is van róla véleményem, de működik a dolog.

ápr. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igazából ők sem tudják, hacsak nem a manika a fontos.
ápr. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg lehet vele 2500 ft-ot keresni 10ezer megtekintés felett?

Amúgy elterjedtek ott a rövid ismeretterjesztő videók szerintem azok is jók mindenféle témában is. Van, hogy egy titokfiók külön egy témát fejteget.

És vannak tehetséges emberek akik megtudják ragadni az embert abban az 1 percben esetleg viccesen tálalják.

Én van hogy csak annak a csatiját görgetem 20 percig is.

ápr. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Van, aki tényleg pénzért csinálja, de olyan is, aki ilyen módon szeretne népszerű, felkapott lenni, esetleg ingyen cuccokra, vagy sponzorokra hajt.

Olyan is akad, aki így érzi magát fontosnak, vagy épp, így kompenzál. Az életében valami nem klappol, helyette a neten keresi a megerősítéseket, reakciókat, kommunikációt.

ápr. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legtöbben pénzért csinálják.
ápr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert imádják magukat mutogatni. Ha meg beszólsz nekik, akkor megsértődnek. Aztán majd megy a passzív agresszív válaszolgatás, hogy ne tűnjenek bunkónak. Szánalmas.
ápr. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Valakinek ez belefér,manapság ez elfogadott. Már annyi ilyen van,hogy teljesen átlagosnak mondható. Annyi van,hogy már annak is elenyésző az esélye,hogy pont a te tartalmadat találják meg,ha valaki vissza akarna élni a tartalmaiddal.

Pénzt lehet vele keresni,és amúgy ez egy könnyebb módja a munkának,mint napi 2 órát utazni és 8at dolgozni.

ápr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!