Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi választja el az incelséget,...

Mi választja el az incelséget, attól a teljesen elfogadott állásponttól, hogy az előnyösebb külsejű embereknek nagyobb a sikere a társkeresésben?

Figyelt kérdés
Érdekel, hol a határ.

márc. 25. 13:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Az incel az, aki szeretne d*gni, de olyan taszítóan viselkedik, hogy ezzel mindenkit elkerget magától. Lényegében az incel választja el saját magát a társadalomtól.
márc. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Emlékszem a gimiben volt egy legendásan csúnya szerelmespár. Boldognak tűntek. Nyafogás helyett szerették egymást. Na ez.
márc. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nincs határ.


Ha magad incelnek tartod akkor valószínűleg retardált is vagy mellé. Értelmes ember nem mondja magát annak és nem is tartja magát annak.

márc. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Jó is lenne, ha a csúnyáknak a csúnyák tetszenének. Csak hát nem így van.
márc. 25. 13:48
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

A társkeresésben nem az előnyős kinézet a legfontosabb, hanem a viselkedés. Én ismerek nagyon csúnya embereket, de ők is tudtak párt találni maguknak. A jó megjelenés annyiban merül ki, hogy legyen az illető ápolt és legyen normálisan felöltözve. De én még hosszú kócos rocker hajjal, konstans cigi és másnapos szaggal és három napos mosatlan ruhában is tudtam csajozni. Szóval ez sem annyira kritikus.

Szóval csak normálisan kell viselkedni. És előbb utóbb betalálsz valakit, vagy betalál valaki.

márc. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A személyiség nagyon sokat számít, az első jól írja, az incelek általában annyira debilek, hogy eltaszítanak mindenkit. A barátnőm például nagyon szép, csinos, okos. A párja is okos, nagyon vicces és elképesztően rendes srác. DE egyáltalán nem helyes, nem jóképű és duci is. Viszont a személyisége minden külső dolgot felülír.
márc. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Jól hangzik. Mondjuk én még nem nagyon tapasztaltam ilyesmit. Leginkább azt, hogy átlagosnak max átlagos, de inkább alatti jut kinézetre. És eddig minden csinos lány ismerős a külsőre ment első sorban.
márc. 25. 14:03
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Felszínes embereket ismersz.
márc. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igen. Attól tartok. Bár elég széles az ismerősi köröm.
márc. 25. 14:08
 10/17 anonim ***** válasza:
24%

Nem kell feltétlen még csak rondának sem lennie.


Egy 160 cm-s férfivel pl senki nem akar összejönni, még akkor sem, ha jól néz ki.


Még egy 180 cm férfi, aki nem sportol, annak is jobbak az esélyei.


Persze vannak olyanok is, akik a személyiségükkel taszítanak másokat.


Az ilyen férfiak, akik még 35 körül is szinglik velük már csak a 40 feletti elvált, többgyerekes leharcolt anyukák állnak szóba, kihasználás céljából, tartsd el a gyerekeit, stb.


Na, de ez elég megalázó. . .

márc. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!