Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért idegesítenek ezek a...

Miért idegesítenek ezek a dolgok, ez normális?

Figyelt kérdés

Ha valaki velem beszél pl telefonon es közben eszik dührohamot kapok!

Olyan agressziót érzek, hogy meg tudnam csapni az illetőt!

Főleg a hosszas, óvatos rágás ropogtatás készít ki, ilyen kis gurmé lassú kérődzés!

Mikor valaki óvatosan recsegteti a zacskót vagy eszi az almát lassan, h ne zavarja a többit es ugyanúgy hallatszik de több időt tart!

Ha valaki nem figyel amikor beszélek es a válasz amit ad látom, hogy arra utal, hogy nem figyelt, nem értette stb rettenetes dühöt érzek!

Ha hallom hogy valaki óvatosan halkan gürgyölget egy teremben, előadás közben, vég nélkül, glutty glutty, jön h szétrúgjam!

A gyerekek nem idegesítenek!

De anyam is rettenet idegesít, mert folyton fújtat csamcsog eves közben mikor velem beszel, hiaba kérlelem hogy ha beszelunk ne akkorra időzítse az evést !!!

Rokonaim baratnőim regen ahogy atmentem hozzajuk , vették elő a kajat es nekialltak a kerődzésnek, engem is kínaltak, de en beszelgetni mentem!

Ezért nem szerettem a baratommal vendeglőbe járni mert en beszelgetni akartam, nem tekerni a makarónit művészien!

Ez valami betegseg, hogy így érzek?

Nő vagyok, mielőtt valaki ezen gondolkodna


ápr. 30. 09:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

#9 " en ha beszelek valakivel, sose csamcsogok, eszek, hanem a másikra figyelek, h érezze, h meghallgatom amit mond és érdekel. Se nem főzök közben es nem csörömpölök, es nem nézek filmet közben."


Igen, ez a normális, kulturált, civilizált viselkedés.


A moziban pedig valóban ez a rossz, hogy el kell viselni a sok kulturálatlan, zabáló-vihogó-pofázó gyökeret. Sokan egyébként pont ezért nem járnak már moziba.

máj. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Így van, en sem már
máj. 1. 07:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!