Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi értelme van kimenni egy...

Mi értelme van kimenni egy koncertre, ahol tömeg lesz és még kikapcsolódni sem tudsz mert kb. örülsz ha levegőt kapsz?

Figyelt kérdés

ápr. 30. 11:30
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Akkor ne menj ki!
ápr. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem, hogy kimenjek e!
ápr. 30. 11:33
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem “kikapcsolódni” járok koncertekre, hanem bulizni. :D mondjuk olyan nem volt hogy ne kapnék levegőt.
ápr. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

A koncert egy tömegpszichózis, elképesztő kapcsolódást lehet megélni a közönség többi tagja és az előadó között is. Nekem olyan élményeket tudott adni egy jó koncert, mint semmi más.


Persze, ha valaminek csak a hátrányait soroljuk, akkor semminek sem lesz értelme. Mi értelme pl szexelni: energiazabáló ismerkedés, kudarcok, betegségegek, nemkívánt terhesség, előtte-utána egy csomó extra higiénia, kínos kitárulkozás, body shaming, kellemetlen szagok, undi testnedvek, drága óvszer, féltékenység, csalódás, stb.

ápr. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

1. Lényegesen hangosabb lehet, mint otthon.

2. Csomó ember közt a tömegben jó lehet feloldódni.

3. Látványos színpadi showelemek is kísérhetik.

4. Pogózó punkok

5. Önmagában az élő előadás varázsa, spontaneitása, az előadók kiváló hangszeres tudása.

6. Olcsó sör - na, ez pont nem szokott igaz lenni.

ápr. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Számomra az élő zene varázsa, hogy az előadók a szemem láttára játsszák a számokat, ezt jelenti egy koncert látogatása.


A kényelmetlenségeket pedig úgy kezelem, mint velejáró dolgokat.

ápr. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Nincs ilyen negatív tapasztalatom. Voltam teltházas Aréna koncerten és igazából tudtam mozgolódni. De lehet, hogy csak ott van biztonságosan kiszámolva. Mondjuk: a Budapest Parkban a telházas AWS emlékkoncert kicsit durva volt és ott tényleg csak szélen maradt hely.
ápr. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%

Teljesen azon a véleményen vagyok, mint a 6-os.


Egy koncerten mindig tömeg lesz, ez van, ez vele jár. Ha levegőt akarsz kapni, akkor válaszd a széleket, persze, lehet hogy onnan nem olyan a kilátás, de hát valamit valamiért.

ápr. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
42%
Neked semmi.
ápr. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%

Egy koncertnek teljesen más hangulata van, mint mondjuk egy stúdió albumnak, vagy netre posztolt koncertfelvételnek. Az ottani élő zene, a közönség energiája teljesen más, és ott kell lenned, hogy teljesen át tudd ezeket érezni.

A tömeg meg valóban nem kellemes, de a dolog velejárója és olyan "valamit valamiért" szituációt eredményez.

máj. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!