Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok idegbeteg ha...

Miért vagyok idegbeteg ha nincs az amit én szeretnék?

Figyelt kérdés

máj. 1. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Ha nem mentális okai vannak, akkor elsősorban a gyermekkor meghatározó. Pl egyke voltál, szülő nem megfelelően nevelt, úgy értem keves időt töltött veled játékkal, neveléssel. Nem volt türelme újra meg újra elmagyarázni dolgokat, hanem rád hagyták. Később pedig már csak olyan barátokat, embereket tűrtél meg magad körül, akik nem igazán tudtak ellenszegülni neked.
máj. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Lehet indulatkezelési módszereket tanulni, még az interneten is vannak meg könyvekben, dolgozz rajta. Például hogy 10-ig számolsz, mielőtt reagálnál, addigra kicsit csökken az első dühöd, illetve hogy belátod, hogy nem teljesülhet mindig a te kívánságod, ez a realitás. Át kell gondolni azt is, hogy mennyire fontos az a dolog, illetve hogy mennyire hátrányos neked, ha nem az történik, amit te akarsz. Általában ezek másnapra már teljesen jelentéktelenné váló dolgok.
máj. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
Mert még nem kezeltetted magad megfelelő orvossal.
máj. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%

Hát... lehet, hogy valóban az vagy.

De akkor miért kérdezed, ha tudod is?

máj. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%
5,csak igaza van a 4-esnek XD
máj. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
Talán a gyerekkor időszakában elmaradt a jellemformáló fegyelmezés.Megkaptál mindent amit megkívántál első szóra vagy egy kis hiszti után.De nyilván csak tippelek.Nem ismerlek..
máj. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!