Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem azt, hogy mindig...

Miért érzem azt, hogy mindig csinálnom kell valamit, különben szétunom az agyam?

Figyelt kérdés
Folyton azt érzem, hogy elpazarlom az időmet, ha nem csinálok valamit. Mintha mindig kell érjen valami inger. Heti többször sportolok, szoktam olvasni, filmezni, barátokkal beszélni/programokat csinálni, színházba, moziba járok, kutyámmal sétálok, takarítok, idén már nyaraltam is 2 hetet tele programokkal, de így sem bírok megmaradni otthon. Randizgatni is szoktam, de azokra is hamar ráunok, ha nem tudunk elég sokat találkozgatni. Mintha folyamatosan ingerekre lenne szükségem. Hogy lehetne kicsit lenyugodni? 27N

máj. 1. 13:56
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Kávéból igazad van vissza kéne vennem vagy koffeinmentesre váltani, mert a napi 4 elég sok.
máj. 1. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!