Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Enfp vagy infp?

Enfp vagy infp?

Figyelt kérdés

Nem olyan rég az egyik barátnőm miatt megcsináltam magamnak az mbti tesztet.

Enfp jött ki de én nem egészen érzem magam annak. Azóta már többször is megcsináltam a tesztet különböző oldalakon de ott is enfp jött ki. Amit nem értek :\

Az biztos hogy xnfp vagyok de hogy e/i már nem egészen.

Sokszor szeretek emberekkel együtt lenni. De nem vagyok mindenkivel jóban. Van egy kis baráti tarsasagom és velük nagyon jól vagyok. Szeretek a társaság központjában lenni de csak akkor ha róluk van szó. Egyáltalán nem vagyok osztálybohóc.

Az osztályban is viszonylag csendes vagyok. Próbálom kerülni a feltűnést. Előadni/beszélni sem szeretek idegenek/osztály előtt.

Elég nehezen tudok tanulni mert szinte minden is el tudja vonni a figyelmemet. De ez nem csak a tanulásnál fordul elő.

A barátaim azt mondják vicces vagyok. De másokkal nehezen találom meg az összhangot.

Sok hobbim van. Szeretem az állatokat. Szeretek olvasni, festeni, fotózni.

Egyedül szeretek lenni de nem mindig. Egy idő után frusztrált leszek hogyha sokáig egyedül vagyok.


Tudom hogy az mbti nem számit de én mostanában nagyon rákattantam :⁠,⁠)


Kérlek valaki segítsen nekem



máj. 1. 21:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

#10

Te az "INTROVERTÁLTAK"ról beszélt.


De ha szánnál rá még két percet, hogy elolvasd a többi (hasznos) válaszunkat, és még kb 3 percet arra, hogy meg is értsd, akkor egyikőnknek se kellene most feleslegesen koptatni a billentyűzetet.


Az MBTI "I" és "E" betűjének SEMMI köze nincs ahhoz, hogy valaki introvertált, vagy extrovertált. (Ahogy azt már leírtuk legalább százféle különböző formában.)


Ergo a válaszod nem releváns, nem hasznos, nem illik ide, tehát, de, ebben a kontextusban ostobaság.

máj. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát! ;⁠)
máj. 3. 08:26
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!