Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ugye nem vagyok incel?

Ugye nem vagyok incel?

Figyelt kérdés

Félek tőle , hogy az vagyok! Pár dolgot magamról.


Nőket szeretem, de sosem volt kapcsolatom, még nem is beszéltem nővel 10 percnél többet, vágyom a társaságukra, de fordítva nincs így egy mindig mosolygós vidám arcot mutató ember vagyok, de belül nem esténként meg reggel mindig szomorú vagyok mert nekem sosem lesz senkim. Mindez oka, hogy kövér vagyok, de mivel nincs motivációm, hogy fogyózak azért nem is teszem. Nőt se férfit nem tudnék bántani engem párszor vertek meg mint a botot, de nagy bajom nem lett ez lényegében rasszista támadás volt, kettő sajna suliban 10 éve. Jaaa majd kihagytam, nem is tudnék mit csinálni egy nővel mert hát kicsi a izé, az van a fejembe, -jogosan- , hogy az számít leginkább.


Szóval.. hmm le vagyok csúszva nagyon, de valahogy elvergődök. Csak most beszéltül egy társaságba, hogy vannak az incelek akik undorítóak és úgy hát mintha magamat látnám. Remélem bemesélem. Ugye?



máj. 10. 00:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

"de belül nem esténként meg reggel mindig szomorú vagyok mert nekem sosem lesz senkim"


Szimplán csak egy töketlen balfék vagy és még szépen fogalmaztam.

máj. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem az incelt legtöbben arra értik akik bemesélik maguknak azt a sok incel elméletet, nők szidása, 80-20 szabály stb. Ne arra aki csak lusta fogyni pl.
máj. 10. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező.

Próbálkozol élőben csajozni?

Valószínűleg azért beszélsz keveset a csajokkal, mert belül kisebbségi komplexusod van, és rágölcsölsz a csajozásra.

Ne görcsölj rá, nem harapnak a csajok.

Ám nem vagy incel, mert ezt a tinik találták ki, ilyen nem létezik hogy incel.

Minden ember más.

máj. 10. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%

Incelt a feministák mondják azokra a férfiakra, akiknek nem jön be a: nősoviniszta, agresszív, borzalmas személyiségű, idióta nemi szerepeket firtató nők.

Engem is hívtak már így itt, de ezek nem nők, hanem valami félresikerült selejtek.

máj. 10. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán felejtsd el ezt az egész incel-hülyeséget, és élj a való világban.
máj. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
12%

"vágyom a társaságukra, de fordítva nincs így"



Udv a klubban, es kellemes maganyos eletet az elkovetkezendo evtizedekben!



39F incel

máj. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17%

Ennél incelebb nem is lehetnél kérdező

Hót lényegtelen hogy minek vallod magadat, vagy mennyire vagy agresszív és frusztrált

Az egyetlen ami meghatároz téged ez esetben az hogy szeretnél nővel kapcsolatot kialakítani de esélyed sincsen rá. Tehát természetesen incel vagy

Involuntary celibate, azaz önkéntelen cölibátus semmi több nem kell igaz legyen rád ahhoz hogy incelnek számíts

máj. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Igen, incel vagy. De a legtöbb férfi az csak nem vallják be. Nyilván akinek minden évben vannak kapcsolatai az nem incel de aki több mint 1 éve egyedül van az már incel.


37F incel

máj. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8#

Abban azért nincs igazad, hogy a tapasztalat jelentőségét megtagadod

Aki soha életében nem volt még nővel de szeretne az persze incel, mindenképpen az, ez kétségtelen.

Viszont ha valaki egyszer is sikeresen párkapcsolatot alakít ki ahol elveszíti a szüzességét is, akkor onnantól már nem lehet soha többé incel. Legfeljebb szerencsétlen egyedülálló. Legalábbis szerintem így van, ez az én véleményem

A szexuális tapasztalat megléte miatt már nem tekintem incelnek az embert, ha szexelt az életében nővel

máj. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan hogy incel.

Ezt a fiatal nyomik találták ki.

És a flexelés sincs, amire ezek a nyomik értik.

máj. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!