Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a fontosabbak neked: az,...

Mi a fontosabbak neked: az, hogy az emberekkel őszinte, szeretetteljes kapcsolatod legyen, vagy az, hogy elérd a céljaid az életben?

Figyelt kérdés
máj. 13. 22:34
A kérdező szavazást indított:
Empatikus vagyok, az emberekkel való őszinte, szeretetteljes viszony mindennel fontosabb. Ha kell, lenondok értük a céljaimról is.
Machiavellista vagyok: csak a céljaim érdekelnek. Ha kell, felhasználom az embereket is a céljaim elérése érdekében.
28 szavazat
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
*lemondok értük a céljaimról is
máj. 13. 22:35
 2/25 anonim ***** válasza:
86%

Arany középút. Fontos a jó kapcsolat is, de nem mindenkivel mert az lehetetlen.

Fontosak a céljaim is, de nem mindenáron, mert vannak emberek akik fontosabbak.

máj. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

E kérdésben nincs középút.


Az emberek a kérdésben a szeretteidet is jelképezik.

Tehát arról szól, hogy mi történne, ha választanod kellene.


Maradsz az őszinte jó kapcsolatoknál, vagy a magad malmára hajtod a vizet, minden áron.

máj. 13. 22:40
 4/25 anonim ***** válasza:
61%
Megfordítom kicsit. Az a célom, hogy az emberekkel őszinte, szeretetteljes kapcsolatom legyen. Számomra a kettő feloldódik egymásban.
máj. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
50%
4-es vagyok, épp ezért nem is tudom értelmezni a kérdést.
máj. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Metionin ***** válasza:
82%
A céljaim fontosabbak de amúgy nem bántok senkit és nem gázolok át másokon.
máj. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

#4


Ja, hát ilyen is van. De azért ez nem ilyen célok eléréséről szól, hogy "mindenki baràtja akarok lenni".


Inkább olyanokról szól, mint a karrierben való előrejutás, meghódítani topnőket, ismertséget szerezni, beházasodni egy gazdag családba, stb...


Ha a te célod az, hogy mindenkivel békességben, szeretetben legyél, akkor ez nem a te kérdésed. Itt inkább az önző célok eléréséről van szó.

máj. 13. 23:08
 8/25 anonim válasza:
63%
Pár éve még azt mondtam volna, hogy bármit megadnék az őszinte és szeretetteljes kapcsolatokért, de azóta felnőttem és annyi pofont kaptam az emberektől, hogy ott rohadjon meg mindenki, az utolsó pedig csapja le a villanyt. Szóval célok mindenek felett.
máj. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
64%
7: Kissé manipulatív a kérdés, olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy a jobb, vagy bal kezemet vágjam le. A válasz: egyiket se, mert mindkettőre szükségem van. Célokat elérni pedig nem csak úgy lehet, hogy keresztül gázolsz mindenkin.
máj. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
82%
A legtöbb ember nem érdemli meg, hogy őszinte, szeretetteljes legyek velük, aki igen, azzal tudok én is az lenni. De mivel sokat csalódtam az emberekben, ez nem elsődleges dolog nekem.
máj. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!