Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy fordítva...

Miért van az hogy fordítva gondolkodom? Mennyire hátrány ez számomra?

Figyelt kérdés

Például matek feladatnál is a bonyolultabb módszerrel számolok. Hallottam hogy az ilyen emberek viszik előre a világot.

Igaz ez?



máj. 18. 00:36
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Mi számít bonyolultnak? Vagy te mit gondolsz annak?

Amúgy mateknál szerintem az a lényeg, hogy ki tudd számolni. Ha nem feltétlen ragaszkodsz az alap egyenletekhez, hanem megpróbálsz gondolkozni is, akkor az szerintem egy pozitív tulajdonság.

Én a kémia számolásokat oldottam meg máshogy, mint ahogy a könyvben le volt írva. A tanár nem értette a módszeremet, én meg a könyvbélit nem, de az eredmény ugyanaz volt. Attól még hogy bonyolultabban számoltam ki (vagy inkább nekem egyszerűbben), attól még nem lettem zseni, és a világot sem váltottam meg.

máj. 18. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon jó, hogy egyáltalán gondolkozol. Azért ne szállj el magadtól, vagyunk így, mint te még páran. Örülj neki, hogy különleges vagy. Mások másban jók ;)
máj. 18. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Az jó hogy gondolkodol.


De álltalában az egyszerű dolgok viszik előrre a világot.

Minèl boncolultdbb valami ,annál több hibalehetősèg lehet benne.

máj. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#1

Sajnos még sokszor én sem értem a gondolatmenetemet😂😂

máj. 18. 10:28
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
igen te fogod megteremteni a világbékét, mert annyival zseniálisabban oldod meg a munkafüzetet, mint Béluska... ha engem kérdezel, a felsorolt tünetegyüttes azt mutatja, hogy 14 éves vagy, és nagyon speciálisnak érzed magad, mert valami nyakatekert agyszüleményedet nem értékelték a napköziben. ne aggódj, jó esetben még kinövöd.
máj. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom, szerintem a bonyolultabb megoldást választani kb semmiben nem előny. A hatékonytalanság nem különlegesség.
máj. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Nem szeretem a kifordított észjárású embereket.

Általában negatívok, rosszindulatúak, szőrszálhasogatók, konteósok, járványtagadók, oltásellenesek, laposföldhívők, paranoidok, gyűlölködők, balliberálisok.

Kártékonyak.

máj. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%

Ne sértődj meg, de ha te se érted a gondolatmenetedet, akkor valószínűleg nem te fogod előre vinni a világot.

De ne nekem legyen igazam. :)

máj. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#7 én pont nem vagyok rosszindulatú se nem kártékony :) de ezek közül szinte egyik sem

Max néha nem látom az élet pozitív oldalát a sok rossz mellett

máj. 18. 16:34
 10/10 A kérdező kommentje:
Meg jobban szeretek elmélyülni a részletekben
máj. 18. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!