Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent számodra magyarnak...

Mit jelent számodra magyarnak lenni?

Figyelt kérdés
Egy mondatban írjátok le, hogy miért tartjátok magatokat magyarnak. A magyarázkodást, és a kérdéstől való elrugaszkodott válaszokat, kérlek titeket, hogy hanyagoljátok! Idézhettek is, de legjobb lenne, ha teljes egészében önállóan fogalmaznátok meg. Le kell szögeznem (sajnos), hogy: ez nem provokáció, hanem puszta kíváncsiság, ezért szépen kérek minden válaszolni hajlandó embert, hogy vegye komolyan ezt a kérdést, kérést!
2013. jún. 3. 15:15
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
58%
Mindig-is úgy éreztem Magyar ként sohase érhetem el azokat a dolgokat amiket szeretnék ennél fogva engem kicsit gyűlölettel tölt el el hogy Magyarnak születtem.
2013. jún. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim válasza:
100%

nálam okosabb ember megfogalmazta és egyet tudok vele érteni számomra is ezt jelent: sorsközösséget vállalni a magyarsággal.

mikor például nyerünk egy olimpiai címet elönt a büszkeség, az a katarktikus élmény. és a magaménak érzem mint pl a történelmet. árnyoldala mint mikor végignézek a magyar politikában akkor gyomorgörcsöm lesz.

2013. jún. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim válasza:
2013. jún. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
56%
Köszönöm a *0* értékelést íme miért rossz Magyarnak lenni mindenki leszólja a másik véleményét gratulálok annak aki vélemény nélkül cselekszik...
2013. jún. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Üdv Bysk:


Tudod, az egyik legnagyobb ellenségem ez a felfeleujj, vagy lefeleujj filozófia. Nem szokásom neten szavazni, lájkolni. Nem látom értelmét, és nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget. Ha ez téged ennyire rosszul érint, elnézést kérek! Azért "szavaztam le" mégis, amit írtál, mert nem a kérdésemre válaszoltál, ami nagyon felbaszta az agyamat (magam sem tudom miért, most perpillanat nincs jó kedvem) pedig szerintem érthetően kifejtettem, hogy mit is akarok. Bár nem tudom mit számít, de szeretném, hogy tudd: hirtelen felindulásból tettem, amit tettem, talán életemben másodszor... (mármint szavaztam neten)

2013. jún. 3. 18:59
 6/32 anonim ***** válasza:

Egy mondatban írjátok le, hogy miért tartjátok magatokat magyarnak. A magyarázkodást, és a kérdéstől való elrugaszkodott válaszokat, kérlek titeket, hogy hanyagoljátok!


Teljesen igazad van! de szerintem páran pont ellentétes érzelmeket fejt ki a Magyarság és miért csak azt kéne leírnom miért szeretek Magyar lenni?Lehet valakit pont a Magyarság tesz tönkre de tudom megint elrugaszkodtam a témáról sajnálom..

2013. jún. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 Alaque ***** válasza:

Szerintem a kérdésre válaszoltál, Bysk, ezért +-t kaptál tőlem. Kérdés volt, válaszoltál rá, mivel pedig a véleményedet kérdezték, és te válaszoltál rá, a válasz hasznos. Aki másként ítéli, az nem objektív. Én szívem szerint egy célirányos személyiségteszt eredményéhez kötném a szavazásra való jogosultságot.


Na, ez például haszontalan válasz, lepontozhattok. :)

2013. jún. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Köszönöm és elnézést szeretnék kérni a helyesírási hibákért..
2013. jún. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Üdv Alaque!

Ennek semmi köze a szubjektivitáshoz, nem értelek. Azt hiszem elég konkrét voltam, hogy konkrét választ várok, és nem mellébeszélést.

2013. jún. 3. 21:49
 10/32 anonim ***** válasza:

Szerintem elég konkrét választ adott. "Mit jelent számodra magyarnak lenni?" - így szólt a kérdésed. Az ő számára ezt jelenti, még ha neked nem is tetszik.

(nagy ívben teszek a pontozásra, nem fogok rosszul aludni, ha nekem is nullát adsz)

2013. jún. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!