Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » ÉRETTSÉGIZŐK! Hogy ment?

Nirata kérdése:

ÉRETTSÉGIZŐK! Hogy ment?

Figyelt kérdés
(:

2013. jún. 27. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól ment, jeles:D
2013. jún. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

írásbeli nagyon rosszul, mindenből megbuktam kivéve a németből..így a szóbeliket maximálisra kellett teljesítenem,de nagyon sokat tanultam rá,így minden jó volt..és paráztam matek szóbelitől lazán ment a dolog :D


amúgy megjegyezném,hogy a sulim nagyon sz@r suli a tanárok nem tanítanak kivéve a nyelv tanárok..töriből az ucsó 18 leckét nem vettük amiről pont az írásbeli szólt szóval így remek volt -.-


de végre megszabadultam ettől a minősíthetetlen iskolától :D:D

2013. jún. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég tragikusan, az eredményeim a közelében nincsenek az elvárásaimnak, de annyi baj legyen. Te is most érettségiztél? Neked milyen lett?
2013. jún. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
töri magyar 4-es, angol 5, emelt matek fizika 5. mind1ik szóbelin javítottam, kivéve matekon. én megvagyok elégedve vele, 426 pontom lesz felvi szerint.
2013. jún. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ma kapom meg az érettség bizonyítványt.

Matekból nekem is szóbelizem kellett , de nagy val átmentem (:

Jegyek még elhamarkodottan nem merek írni

2013. jún. 27. 15:15
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
húha, hát én nem is merek kb. megszólalni itt.. minden érettségim ötös lett, a közepek 90% felett, az emeltek 80% felett. nem csak az érettségire tanultam, de az elmúlt 12 évben végig, gondolom, emiatt van.
2013. jún. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
hát én érettségire sem tanultam különösebben sokat xD
2013. jún. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
nagyon jól ment minden, a szóbelin nagyon izgultam, de mindenből max pontos lett és meg is dícsértek
2013. jún. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!