Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen magas legyen a férfi?...

Milyen magas legyen a férfi? Mi az átlagmagasság, ami már jó?

Figyelt kérdés
2013. szept. 28. 23:15
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
0%
Annyira kevés vagy, hogy szót sem érdemelsz. :-)
2013. szept. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
35%
Mi van kis gyökér nőként álcázod magad?? hát ennél nagyobb szánalmat még nem láttam. Gratulálok anyádnak.. LOL.. :D
2013. szept. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
52%

Nem baj,a híd alatt lesz elég hely,vagy ha minden kötél szakad,akkor megkereslek téged,beállok 8. törpének hozzátok és végre szegény Hófehérke megismerhet egy igazi krapekot:).


Azér' mégis meg megkaptam.Hat a paprika?:)

2013. szept. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
0%
Látod látod csak tudod, hogy hol a helyed :D.. Talán valamelyik sorstársad azért majd befogad, a remény hal meg legutoljára XD.
2013. szept. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
52%
Akkor reménykedj buzgón,hogy porba fingóként kapsz végre egy normális nőt:).
2013. szept. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem kell reménykednem mert van munkám és jó fizetésem.. Ellenben te csak egy munkanélküli szájkaratés kis SENKI vagy :D Ezt vésd a kis fejecskédbe egy senki vagy..
2013. szept. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
52%
Eléggé elfuserált egy mentalista vagy te Gyurikám:).És hiába vázolod itt a lúzer életed részleteit,egy rosszul sikerült gonosz kis törpe vagy,aki akkor látott pi-nát utoljára,amikor kitolta a drága anyucikája:).
2013. szept. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
0%
Hát kis gané, látod leírtad a nyomorult kis életed eddigi haszontalan foszlányát.. Ez vagy te egy örök-vesztes anyádon élősködő kis billentyű harcos. Istenem imádom az ilyen hajléktalanokat alázni, mint amilyen te vagy.
2013. szept. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
49%

Te szűz vagy még Gyuri?Mert látványosan nem reagálsz a pi-názós feldobott lasztikra?Biztosan sok csaj pattintott le a törpeséged miatt ez frusztrálhat téged rendesen,de ennyire?

Hordjál veszkó csizmát az dob pár centit:).

2013. szept. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
11%
Amúgy beszélgettem Andival.. Szép véleménye volt rólad kis faggot :). Amúgy nem vagyok az. De a te Gyurikámozásodból kitűnik, hogy búza vagy nem??
2013. szept. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!