Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tanácsokra van szükségem,...

Tanácsokra van szükségem, hogyan lehetnék nyitottabb, beszédesebb társaságban?

Figyelt kérdés
Elég zárkózott vagyok de nem vagyok unalmas meg normálisan tudok társalogni is de... nem vagyok kezdeményező típus szóval ha senki se jönne oda hozzám akkor elülnék magamnak egész nap szó nélkül. Kezd már elég kínos lenni 18 éves létemre nem találom a helyem, barátok akad 1-2 de barátnő nagyon nem :( egyszer jártam egy lánnyal 2 hónapig bírta mellettem, gondolom rám unt xd gondolom az a válasz, hogy kezdeményezzek de nem olyan egyszerű az :D 18f
2013. nov. 22. 23:15
 1/3 anonim válasza:

Nyugodtan add önmagad!

-olvass az interneten vicceket, hátha kapóra jönnek majd.

a te korodban miről szoktak a fiúk beszélni?

nem kell arra koncentrálni hogy mit mondj és hogy az nem ciki-e. csak spontán ami eszedbe van nyugodtan mond. nem kell félni csak add önmagad.

2013. nov. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jó ez az add önmagad, de ha az önmaga egy csöndes nem beszédes... akkor adhatja önmagát abból nem lesz beszélgetés.... próbálj változni. a pár barátod egítségével, menj bulizni, ott kinyílik előtted a világ, meg te is neki :D
2013. nov. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
de ha azt írta hogy tud normálisan is társalogni akkor.... gondolom otthon nem ilyen, gondolom otthon beszél is..
2013. nov. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!